reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lekkie plamienie

Kasiulek1984

Mamusia Blaneczki
Dołączył(a)
3 Grudzień 2010
Postów
112
Miasto
Piła
Dziewczynki czy któraś z Was krótko przed terminem porodu miała plamienia ? ja zauważyłam wczoraj bardzo niewielką ilość krwi po czym szybko wszystko przeszło. Dzisiaj jest mi troszke niedobrze i troche boli mnie brzuszek tak ja okres. Dzidzia się rusza więc się nie martwie ale czy to oznacza że poród tuż tuż? :szok:
 
reklama
mozliwe ze to czop :-) u mnie tez wypadajacy czop spowodowal krwawienie. Jezeli zostaly Ci tylko 2tyg do terminu to mysle ze nie masz sie czym martwic a porod jest tuż za rogiem :-)
 
Dziewczynki czy to już?
Pomóżcie nie chce panikować ale od wczoraj od 22 mam bóle brzucha. Powtarzały się średnio co godz do ok 5 rano nad rano dostałam biegunki i wymioty. Ciągnie się to do teraz. Ból brzucha łapie mnie średnio od 10 rano co mniej wiecej 10 min. Dodam że brzuszek nie robi się bardzo twardy więc nie wiem jak to odczytywać czy to już zbliżający się poród czy tylko jelitówka. Mojej położnej nie ma dzsisiaj ani lekarza :( i nie wiem czy czekać do jutra. czy jechać na porodówke :) Pomóżcie :)
 
kasiulek ja mysle ze to juz! :-) u mnie wlasnie tak sie zaczelo od biegunki i wymiotow :-D Ty pewnie juz na porodowce wiec - POWODZONKA :-D
 
No i stało się Niunia już na świecie przyszła na świat 03.03. 2011 o godz 20.24 jak na dwa tyg przed termiem to ważyła 3550 i miała 56cm przyszła na świat przez cesarskie cięcie ja dostałam temperatury nie wiadomo od czego bo wyniki krwi były dobre a malutkiej tetno skoczyło do 200 i były wody zielone dostała 9 i 10 punktów :) naszczęście jest dobrze i wczoraj wróciłyśmy do domq. Blanka jest kochana żeby jej nie przechwalić ładnie je przesypia nocki od 23-5 i w ogóle jest Kochaniutka :)
 
reklama
Do góry