reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

leniwy dzidzio????

reklama
Pycho ja wiem jak boli gdy mały kopie(szczególnie jak kopie w szyjkę-to aż tak kłuje do pochwy)ale od kilku dni daje tylko niemrawe znaki że tam nadal jest i też się tym martwie :-[
 
pycha ale to nie jest taki bardzo mocny ból tylko takie przeszycie jakby w nerw kopnął,co pewnie robi ;) każda z nas bardzo indywidualnie to przechodzi więc nie ma co się martwić.
 
Ja tez mam takie wrażenie jak by mnie dzidzia boksowała i cały brzuch mi się rusza a niekiedy czuje jak by się prostował, wtedy brzuch robi mi się płaski :laugh:
 
karolinna ja też tak mam, czasami dzidziuś kopie tak jakby "normalnie" a innym razem strasznie się wierci i również nie wiem co o tym myśleć, no ale skoro nie tylko ja tak mam to chyba znaczy ,ze wszystko jest ok.
 
Od kiedy poczułam pierwsze ruchy (bardzo późno zaczęłam to czuć) teraz praktycznie nie mam chwili spokoju. Kręci się w dzień i w nocy i niestety sprawia mi sporo bółu, zwłaszcza w nocy.
Z jednej strony nie martwie się że za długo nie daje znać o sobie ale z drugiej już bym chciała żeby było po wszystkim i położyć się spać na brzuchu w mojej ulubionej pozycji
 
Jak kopie i boksuje to jeszcze nic, ale jak zaczyna tak delikatnie smerać i łaskotać to po prostu pękam ze śmiechu. Nie wiedziałam, że człowiek może mieć łaskotki odśrodkowe. ;D
 
reklama
Do góry