reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

leniwy dzidzio????

a mój mąż się wygłupia jak gada z brzuszkiem i udaje że knują z maleństwem coś przeciwko mnie,np.mówi kopnij tak mamusię ,hehe i jaką ma radochę kiedy faktycznie maluszek kopie w tym momencie :D
 
reklama
Na SR położna mówiła nam, że trzeba mówić do brzuszka bo wtedy maleństwo będzie już znało głos i nie będzie się tak stresowało.Dostaliśmy nawet książeczkę z rymowankami dla dzieci żeby już czytać. Także Karolinnko, dobrze robi Twój mężuś ,że z maleństwem rozmawia. :laugh:
 
Mój mąż to najczęściej mówi do maluszka wtedy, gdy ja czegoś nie chcę, a on chce, rozmawia z maluszkiem i potem twierdzi, że dzidzia tez tego chce co on i że jest przegłosowane. :laugh:
 
Karolinna i Madziunia gin mi wczoraj robił USG i na już łożysko wyglądało dobrze ale muszę liczyc ruchy i jak sie mały nie rozrusza to mam do niego zaraz przyjśc bo w szpitalu maja 2aparaty USG -jeden lepszy na którym lepiej widac.Boję się nadal bo od poniedziałku właściwie nic się nie zmieniło.Dziękuję wam za trzymanie kciuków.
 
Anulka trzymam kciuki też za Ciebie, czuję, że wszystko będzie dobrze 8) :)
Moja dzidzia dużo się rusza jak jem coś słodkiego
A oboje z tatusiem wcale nie przepadamy za słodyczami... :)
pozdrawiam serdecznie
J :)
 
anulka dobrze że robią Ci te usg i że możesz w każdej chwili się tam udać,pewnie spokojniej dzięki temu się czujesz.Dalej trzymam kciuki. Usg dalej pokazuje że to łukaszek ? :)
 
Jeszcze raz wam dziękuję.Wiem ze muszę mic nadzieję że ten mały leniuszek powróci do swojej normy sprzed tygodnia i będzie mnie raczył mocniejszymi kopniaczkami.Karolinko nadal pokazuje na USG swój mały skarb który ma między nóżkami.
 
Mój maluszek to chyba będzie jakims sportowcem, po tatusiu :) , bo wczoraj na meczu tak fikał, ze az miło. Chociaz nam umilił tak nudny mecz. :D

Anulko a twój leniuszek napewno powróci do swojej formy, ja tez tak miałam przez ostatnie dni i wczoraj na meczu właśnie pokazał co potrafi. :)
 
nasza anulka po prostu będzie miała bardzo spokojne dzieciątko a my będziemy się "męczyć " z rozbrykanymi maluszkami ;)

pycha moje maleństwo też wykazuje pewne ciągoty do piłki nożnej ;D
 
reklama
Anulko też się dołączam z kciukami za maluszka - jak tyle osób trzyma to na pewno się rozkręci...
Moja malutka to bryka starsznie ale popołudniu... i wieczorem no i nad ranem.. a do południa chyba sobie smacznie spi bo ani nie drgnie... a najbardziej bryka wieczorkiem jak tatuś ja głaszczę.. nie wiem skąd ona to wie że to właśnie on bo on nie bardzo chce do brzucha gadać.. może sie trochę krępuje.. nie wiem w każdym razie ja nadrabiam za nas oboje : gadam spiewam gwiżdżę i bawię sie w pukanie na co mała bardzo chetnie odpowiada hihi
 
Do góry