reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

leniwy dzidzio????

reklama
dla dzidziusia jeszcze nie wiem, ale jakimś sportowcem to mógłby zostać...czemu nie ??? :) natomiast starszy ostatnio powiedział, ze będzie motorniczym, ale tylko nowego tramwaju i będzie..............sprzątał GALERIĘ (to sklep we Wrocławiu) :) :) :) i strasznie był dumny ze swojego nowego pomysłu, a poza tym uznał, że jak będzie miał dużo zajęć to będzie miał dużo pieniędzy no i zastanawiał się co on z tymi pieniędzmi zrobi, jak już będzie miał ich tak dużo ??? dzieciaczki są strasznie śmieszne :laugh: :laugh: :laugh:
 
Moje malutkie najbardziej kopie jak siedzę zgarbiona - dba o mamusi kręgosłup ;), a ponieważ ostatnio siedzę dużo i najwygodniej mi właśnie w takiej pozycji, to kopie co chwilkę i mnie prostuje :) A najbardziej lubię sobie leżeć i patrzeć jak się tam w tym brzuszku gmera, uwielbiam to i czasem specjalnie poklepuję, żeby się odezwało, ale to indywidualista jest i zważa na ponaglania.

madziunia , a Ty z Wrocławia jesteś? Jeżeli tak, to pozdrów ode mnie te miasto. Studiowałam tam i były to chyba najpiękniejsze lata mojego życia. Przez pierwszy rok po powrocie do domu strasznie tęskniłam do tego miejsca. Do rynku, Ostrowa (mieszkałam tuż obok), nawet Galerii. Nadal uwielbiam tam wracać.
 
Ostatnio skarżyłam się, ze jak mnie mój maluszek kopie to ja nie czuję bólu, ale wyczytałam:

Tydzień Trzydziesty Drugi

Dziecku jest ciasno, nie ma już prawie miejsca na podskoki i tańce. Teraz jego ruchy mogą być dla ciebie bolesne.
Znów duży przyrost wagi – do 1800g. W ostatnich tygodniach ciąży waga dziecka rośnie tylko dzięki coraz grubszej tkance tłuszczowej. Dziecko mierzy 29cm (41cm z wyprostowanymi nogami). Tobie jest coraz ciężej – pojawiają się obrzęki, bóle pleców, mrowienia nóg. Do snu i odpoczynku układaj się na boku, z poduszką pod brzuchem i jednym kolanem.

Więc mam nadzieje, że jeszcze poczuje mocnego kopa.
 
Nasz BĄK ostatnio daje czadu, wczoraj wieczorem i dzis rano to kopał i kopał, co bardzo cieszyło tatusia, bo on ma mało okazji żeby poczuć i popatrzeć, ponieważ jak małe zaczyna kopac to, albo go nie ma, albo cos robi, a jak go zawołam to juz przestaje.
 
reklama
U mnie podobnie Pycha. Jak mąż przykłada rękę do brzucha to maleństwo momentalnie się uspokaja. Śmieję się nawet, że on musi mieć jakieś zdolności terapeutyczne, i będzie usypiał nasze maleństwo.
 
Do góry