reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

reklama
Mazia ja leżę tak jak Syla od stycznia chociaż wcześniej pozwalałam sobie na wstanie i pochodzenie po mieszkaniu a teraz jak zaczęły się problemy z szyjką to musiałam całkowicie plackiem. Dasz radę:)bo masz dla kogo:)
 
Mazia ja leżę tak jak Syla od stycznia chociaż wcześniej pozwalałam sobie na wstanie i pochodzenie po mieszkaniu a teraz jak zaczęły się problemy z szyjką to musiałam całkowicie plackiem. Dasz radę:)bo masz dla kogo:)
dzięki takiemu wsparciu to napewno ale i ja za was trzymam mocno kciuki dotrwajcie do końca mam nadzieje że u syli wszystko dobrze wiem że jest w szpitalu ale dzielna z niej dziewczyna to da rade i ty też:tak:
 
Witam.
Ale tu cichutko!!!! Gdzie sie wszystkie podziałyście??

Wczoraj mnie troche skurcze przestraszyły bo były dość bolesne i krzyż zaczął boleć ale na szczęście przeszło:sorry2:

Naftanalek napisz zaraz po wizycie co nowego.
Mazia zobaczysz jak szybko zleci..........

pozdrawiam

Ps. Dziewczyny jak macie zamiar rodzić? Same czy z kimś bliskim? Ja chyba wole sama bo przy mężu się zawsze rozklejam a jak jestem sama to wiem że moge liczyć tylko na siebie i sie trzymam!
 
Dziewczyny jak macie zamiar rodzić? Same czy z kimś bliskim? Ja chyba wole sama bo przy mężu się zawsze rozklejam a jak jestem sama to wiem że moge liczyć tylko na siebie i sie trzymam!

Ja jak tylko mąż zdąży to będzie przy mnie on i ja nie wyobrażamy sobie innego wyjścia. Jesteśmy bardzo ze sobą związani i w takim momencie nie chcielibyśmy być z daleka od siebie. Zawsze mogę liczyć na niego a jego obecność powoduje że czuję się bardziej bezpieczna.

Dzisiaj wizyta pod wieczór i już się nie mogę doczekać. Trzymajcie kciuki:)
 
Ja jak tylko mąż zdąży to będzie przy mnie on i ja nie wyobrażamy sobie innego wyjścia. Jesteśmy bardzo ze sobą związani i w takim momencie nie chcielibyśmy być z daleka od siebie. Zawsze mogę liczyć na niego a jego obecność powoduje że czuję się bardziej bezpieczna.

Dzisiaj wizyta pod wieczór i już się nie mogę doczekać. Trzymajcie kciuki:)

A moj pewnie padlny po chwili wiec bede sama...Kochana ja tez dzis wizyta, zobacze co dalej bo tez plackiem w sumie leze, wczoraj poszlam tylko na badania to tak mnie zacza rypac brzuch i krzyz myslalam ze nie wroce...do tego mam jakies dziwne klucia tam w srodku jakby mi ktos wbijal szpile po czym maly tak cisnie w dol jakby juz chcial wyjsc...masakra, raz sie wystraszylam dostalam boli, zimne poty na czolo, polozylam sie na podlodze tylko tak dawalam rade i tak 40 min wylam...ale minelo
 
Kroptusia ja też mam takie dziwne bóle i kłucia jakby w środku w pochwie i jak zacznie tak boleć i kłuć to miejsca sobie nie umie znaleźć i oczywiście brzuch twardy jak kamień się robi a jak trzeba wstać to czuję się jakby mały wypychał się i chciał wylecieć. Myślałam że to wina krążka albo tego że chodzę z rozwarciem które może się powiększa. Dzisiaj się dowiem co to jest. Mam dosyć leżenia i tabletek ale jeszcze tak min. 5 tyg. Trzymaj się dzielnie Kroptusiu:)
 
dziewczyny prosze o porade. ja tez miałam dzis dziwny ból, najpierw w środku nocy poczułam jak brzuch strasznie mi twardnieje-trwało to chwile i samo przeszło, a rano pochodziłam z godzinke po mieszkaniu i dostałam takiego bólu na samym dole brzucha jak przy miesiaczce, do tego ból pleców w okolicach ledzwi i zimne poty mnie zalały. natychmiast sie połozyłam wziełam nospe forte i magnez i po 20 minutach zaczeło ustepowac. cały czas leze i nie wiem czy to bylo coś co zagraza mojemu maleństwu i powinnam alarmowac lekarza?? prosze doradzcie...:-(
 
dziewczyny prosze o porade. ja tez miałam dzis dziwny ból, najpierw w środku nocy poczułam jak brzuch strasznie mi twardnieje-trwało to chwile i samo przeszło, a rano pochodziłam z godzinke po mieszkaniu i dostałam takiego bólu na samym dole brzucha jak przy miesiaczce, do tego ból pleców w okolicach ledzwi i zimne poty mnie zalały. natychmiast sie połozyłam wziełam nospe forte i magnez i po 20 minutach zaczeło ustepowac. cały czas leze i nie wiem czy to bylo coś co zagraza mojemu maleństwu i powinnam alarmowac lekarza?? prosze doradzcie...:-(
z tego co napisałaś to bardzo cie bolało ja bym zadzwoniłam do ginia napewno a w którym tyg jesteś
 
reklama
w 23 tygodniu. najgorsze jest to ze jestem całymi dniami sama w domu i nie mam jak sama podjechac do lekarza-musze czekac na meza....
 
Do góry