reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

leżaczek - na płozach czy na "drucie"

My mamy taki:
883706919


Na chwilę obecną bardzo się sprawdza.
Nie wyobrażam sobie nie mieć takiego gadżetu na co dzień ;-)
 
reklama
My mamy taki:
883706919


Na chwilę obecną bardzo się sprawdza.
Nie wyobrażam sobie nie mieć takiego gadżetu na co dzień ;-)
mam podobny,zielono niebieski i tez jestem zadowolona...no i mam pytanie jak dziecko moze z niego wypasc?przeciez sa tam pasy i mozna dziecko zapiac.moja siostra do tej pory uzywa takiego lezaczka a dziecko ma 1,5 roku i ani razu nie wypadlo....nie wiem moze to zalezy od modelu...
 
ja mam taki jak ten na zdjęciu, na drugim widać jak wypadła. Poprostu się mocno nachyliła do przodu żeby zobaczyć coś i przeważyła go, (dodam że wazy ledwo 7kg). Nogi prędko wyswobodziła z pasów i poszła sobie raczkować. Zrobiłam zdjęcie bo nikt by mi nie uwierzył że była przypięta. Na szczęście podczas upadku podparła się rączkami więc nie wyryła mocno.

A ten bujaczek co Karamucha wstawiła jest lepszy, ma twardszy spod i dziecko z niego tak łatwo nie wypadnie, aczkolwiek mojej koleżance mała też wypadła, zapięta.
 

Załączniki

  • leżaczek..jpg
    leżaczek..jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 66
  • DSC03770..jpg
    DSC03770..jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 83
Ostatnia edycja:
ojjj:szok: ale widze ze on jest troche wyzszy,bo ten nasz to niski jest,ale w sumie jak dziecko takie ruchliwe :-) to nic sie nie poradzi nawet najlepszy lezaczek nie da rady :-D
teraz bede wiedziala,ze taki lezaczek az tak bezpieczny nie jest:-D
 
bibiana spryciara tak ale ile stresów było jak mi tak wyrżnęła. A ogólnie służył nam leżaczek przez 7 mcy do usypiania głównie bo mała chciała bujania (mamusia ją nauczyła potem żałowała :D) no i do tego żebym miała choć na chwilę wolne ręce. Teraz teściowa w nim karmi Julcię, ja wolę krzesełko. Zakup na pewno warty ceny, ale teraz wiem że kupiłabym ten z postu karamuchy.
 
także mamy ten leżaczek FP na płozach co wkleiła Karamucha !! jest rewelacyjny najlepszy zakup jaki zrobiliśmy ;)

nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego

Gabi ma prawie 9 miesięcy a dalej używamy go bardzo często i zawsze towarzyszy nam przy wyjazdach :)
 
reklama
Zobacz załącznik 227468ja mam z chicco leżak na drutach :) taki jak na fotce tylko inny wzorek na nim jest.nie narzekam na niego kupiłam go za bezcen i służyć mi służy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry