reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lezenie w ciazy

Wiesz co,nie biorę luteiny tylko douphaston. Od początku nie miałam tego .tylko od momentu robienia sobie zastrzyków z neoparine..zaczęły się plamienia. .miałam bakterie w moczu ,dostałam jednorazowy antybiotyk a po niedługim czasie zaczęło się swędzenie i więcej plamień..właśnie jadę na wizytę . dam znać po.
Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze 😘😘 daj znać
 
reklama
Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze 😘😘 daj znać
Jestem po wizycie ..okazało się ,że mam grzybicę. .dostałam jednorazowy lek dopochwowy . Na posiew muszę czekać do 10 dni roboczych. .moja doktor będzie na urlopie ,ale wiem co robić w razie wu jak przyjdą wyniki . Leki mam brać jak brałam ,mam uważać jak uważałam. . Jak na razie dzięki Bogu jakoś idzie ..będę miała prawdopodobnie córkę ..plamienia mogą nadal się zdarzać po zastrzykach ..więc jedynie co nam zostało to wspieranie się nawzajem ❤️❤️mam nadzieję,że i u Ciebie jak i reszty kobiet z problemami wszystko się ulozy ..że zniknie to niebezpieczeństwo I będziecie się cieszyć ciążą..
 
Jestem po wizycie ..okazało się ,że mam grzybicę. .dostałam jednorazowy lek dopochwowy . Na posiew muszę czekać do 10 dni roboczych. .moja doktor będzie na urlopie ,ale wiem co robić w razie wu jak przyjdą wyniki . Leki mam brać jak brałam ,mam uważać jak uważałam. . Jak na razie dzięki Bogu jakoś idzie ..będę miała prawdopodobnie córkę ..plamienia mogą nadal się zdarzać po zastrzykach ..więc jedynie co nam zostało to wspieranie się nawzajem ❤️❤️mam nadzieję,że i u Ciebie jak i reszty kobiet z problemami wszystko się ulozy ..że zniknie to niebezpieczeństwo I będziecie się cieszyć ciążą..
Super cieszę się że wszytsko idzie ku dobremu! Teraz trzeba przetrwać ten trudny dla nas czas. Gdyby były wyniki to zawsze możesz skonsultować z lekarzem rodzinnym. Ja w poniedziałek mam się stawić do szpitala i na sama myśl jest mi słabo... Szew, narkoza i nie wiem co jeszcze. Oby nasze ciążę były nudne i bez przygód, a dzieciaczki zdrowe! ❤❤❤
 
Super cieszę się że wszytsko idzie ku dobremu! Teraz trzeba przetrwać ten trudny dla nas czas. Gdyby były wyniki to zawsze możesz skonsultować z lekarzem rodzinnym. Ja w poniedziałek mam się stawić do szpitala i na sama myśl jest mi słabo... Szew, narkoza i nie wiem co jeszcze. Oby nasze ciążę były nudne i bez przygód, a dzieciaczki zdrowe! ❤❤❤
Rozumiem że ten szew ma Ci pomoc donosić ciążę ,tak ?
 
Tak ma pomoc na skracająca się szyjke. Mam taką nadzieję, że pomoże. Z tego co czytam to dziewczyny, które mają szew donoszą ciążę do końca
Z pewnością Wam pomoże zatem :) i może wtedy będą możliwe delikatne spacery:)trzeba mieć zawsze nadzieję ..bardzo trzymam za Was kciuki ,żeby wszystko dobrze się ułożyło ..daj znać po :) mocno ściskam ❤️❤️
 
Do góry