reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa dziewuszka czy lipcowy synuś? Wszystko o płci...

Oczekiwanie- zwracam honor :-D

MAlewa, łączę się z Tobą w niewiedzy- ja teraz się nie dowiedziałam, a następna wizyta dopiero 23 luty i pewnie też nic z tego, a dopiero połówkowe coś wyjaśni... :baffled:
 
reklama
ja jutro mam wizyte z polozna..ale ze powatpiewam, czy mi zrobi usg...to kolejne umowione w szpitalu mam na 24 lutego...w zwiazku z tym i ja tkwie w niewiedzy...:baffled: a ciekawosc mnie zzera:-D
 
Tak myślę że co niektóre tu ze szczęciar znają płeć, ale znakomita większość to dopiero pod koniec lutego się dowie... Ciekawa jestem jednak ile z przepowiedni w rezultacie się nie sprawdzi?! Będzie śmiesznie ;-) Zawsze możemy się ciuszkami powymieniać co do kolorystyki np różu ;-)
 
Mammi, dopisuję... Angelie też...
MAmy 10:8 dla chłopaczków :tak:
 
Ostatnia edycja:
Louise, PAtipaula... dopisuję :tak:
11:9 dla chłopców :-D

Chyba będzie wojna skoro chłopaki przodują :-)
Ciekawe czy się wyrówna, a może u jeszcze u niektórych się zmieni ))
Swoją drogą jeszcze dużo z nas nie zna płci swojego dzieciaczka!!
 
Louise, zauważ, że Anetka i Ewcik jakoś się w dziewczyńskąs strefę nie wbiły ;-)

MAmy 9:7 :-)

no cóż, nie będzie Zosi, tylko synuś- na razie bezimienny, bo z męskich imon mało które mi się podoba, a jak już, to wtedy małżowi się nie podoba heh
 
reklama
Do góry