Marta1981
Rodzyneczka
Zobacz załącznik 64928 To tato i synio(6tyg) nad Soliną
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ale ten po prawej to nie Olek tylko Olaf,syn kolegi Mirka.Marta fajna masz rodzinke.:-)


Heheheh dziekuje :-)buziaczek zdjecia w koszu rewelacja:-)


iiwka Kacperek jest sliczniutki:-)I jak ładnie stoiZobacz załącznik 64988Zobacz załącznik 64989Zobacz załącznik 64990
Zobacz załącznik 64991Zobacz załącznik 64992
zdjęcia Kacperka jak stoi w łóżeczku i jak próbuje wstać. Je chlebek w wózku no i jego super uśmiech![]()

, moj Grzes tez tak probowal, w koncu przerzucil sie na raczke.;-)