reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa galeria

śliczne brzucholki:-):-):-)
będzie nam ich brakować, ja ciagle masuję swój brzucholek, pamietam że jak urodziłam Krzysia i np. go karmiłam to się po brzusiu masowałam....brakowało:-)
 
reklama
Ewa też tak myślę, że strasznie będzie brakowało nam tego masowania po brzuszku. Ja bez przerwy dotykam swojego, głaszczę i czasami robię to nieświadomie :-D. Kto nas będzie później tak kopał od środka? Nogi wsadzał pod żebra? Robił akrobacje aż się brzusio będzie unosił? Och...aż mi smutno na samą myśl, że znowu będę sama!
 
Ewa też tak myślę, że strasznie będzie brakowało nam tego masowania po brzuszku. Ja bez przerwy dotykam swojego, głaszczę i czasami robię to nieświadomie :-D. Kto nas będzie później tak kopał od środka? Nogi wsadzał pod żebra? Robił akrobacje aż się brzusio będzie unosił? Och...aż mi smutno na samą myśl, że znowu będę sama!


dokładnie:-D:-D:-D:-D
 
Ankami "balon" całkiem okazały i masz kreche....:confused: ja nie mam:happy: Wiecie to głupie bo mi go nie bedzie brakowało... poprzednim razem też nie odczułam braku brzucha.... :eek::zawstydzona/y:
 
Grubelek, jakaś tam krecha lekka wyszła, ale za to pępek nadal wklęsły ;) Mi będzie brakować, bo jak zapukam to już nikt nie odpuka - pustka taka w środku :-(
 
reklama
Do góry