reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witajcie kobietki:)
Bardzo sie ciesze , ze przybylo kilka nowych mam, ktore serdecznie witam.
Mam nadzieje, ze bedzie nas jeszcze wiecej.
Ja poki co lykam tylko folik, lekarz kazal mi sie wstrzymac z innymi witaminami poki nie porobie badan , zeby jak powiedzial nie przedobrzyc.
A do lekarza ide sobie za tydzien juz i mam nadzieje , ze wybada moja ciaze , bo poki co wczesniej bylo " zaczesnie". Pozdrawiam.
 
reklama
Witajcie chyba niedługo do was dołącze :happy:taka jestem happy ze wszedzie pisze o tym.Zrobiłam test i są dwie tyle ze jedna blada a @ spóźnia sie 3 dni .Ja jak by co to bym miała termin na 24 lipca :happy:
 
Oliwka29 serdecznie gratuluję, tymbardziej ze Twoje "strasze" maleństwo jest tez z marca!! Mój Krystian urodził sie 20 marca 2005.
 
Witam Panie,

nie ma we mnie tyle wiary i opytmizmu, co w Was. Stralismy się o dziecko 2 lata i właściwie już nie mam ochoty być matką. Jestem już stara, do tego mam nadawagę i muszę zrezygnować z areobiku. Nie uwobrażam sobie innego zycia niż teraz, nie umiem odstawić kawy i się poświęcać. Siedze i ryczę.

Dwa testy z 2 krechami. Ginekolog po usg stwierdził, że jest 5 milimetrowy zarodek.

Nie mam pomysłu na te ciążę, nie znam się an ciążach.

Mam depresję
 
Marchewa, nie wiem ile masz lat, ile wazysz itd. ale wiem że mieszka w tobie mały człowieczek, na którego długo czekałas... za długo...
my staraliśmy się 2,5 roku, powoli traciłam nadzieje i w sumie zaczelo być mi wszystko jedno. ale się udało i jestem teraz najszczesliwsza na świecie.

powiem ci tak: wcale nie musisz rezygnowac z dotychczasowego życia. możesz ćwiczyć, tylko zapytaj lekarza z jakich ewent ćwiczeń na razie powinans zrezygnowac, albo je "złagodzić". kawe tez możesz pić, byle nie za mocną. ja np kawy wogóle nie piję, ale w ciązy litrami pochłaniam cole, a to też kofeina. (i nawet lekarzowi się nie przyznałam:-p )
pomyśl o tym, ze dla tego 5mm maleństwa bije serduszko- ono bije dla ciebie!!

jak byś chciała pogadac, to zapraszm na GG, albo tutaj :-)
 
Hello:-) ...
u mnie dalej nie ma @ wiec jest nadzieja za jakies dwa dni zrobie kolejny test ...i sie chyba okaze juz na 100%
z tym ginem tak mysle w siodmym tygodniu ale jak liczyc te tygodnie?
od ostatniej@ czy jak? ..poprzednim razem jak bylam to powiedzial ze za wczesnie zeby cos zobaczyc i kazal czekac tylko ze nie doczekalam sie nastepnej wizyty poniewaz poronilam :-( ale teraz bedzie dobrze jak bedzie;-)
 
Kochane, dziękuję za gratulacje!!! Elżbietko, Wiki Wy chyba wiecie najlepiej, jak długa i ciężka była droga do tych dwóch kresek!!!

Wczoraj zrobiłam betę, dzisiaj odbieram wyniki, jesli będzie ok, mam zacząć brać duphaston, zeby znowu nie doszło do poronienia...

Trzymajcie kciuki!!! Ściskam Was :*
 
:-) Witajcie...a ja jestem w rozterce...chyba jestem.. w końcu test zrobiony...ale u lekarza nie byłam jeszcze!! i nie wiem czy śmiać się, czy płakać.. :eek::eek:
 
:szok::szok::-D:-D Witaj siostrzyczko!Głowa do góry..ja prawie rok temu ..a dokładnie w grudniu,przechodziłam to samo co ty teraz.A dziś...jestem najszczęśliwszą mamą pod słońcem..i mam najcudowniejszą Oliwke na Świecie!:laugh2::laugh2: OOO.....już 6 tydzień...no proszę....Alleluja...
 
reklama
Do góry