reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
A ja jak byłam na usg bioderek w szpitalu na nfz to lekarz powiedział że ok ale nie dał nam żadnego papieru z tymi katami ani nic za tydzień mamy kolejne kontrolne może poprosić o jakieś dane...?
Thriade moja po jednorazowej dawce mm też nie śpi lepiej ;-) ale może jak się karmi cały czas tym to dziecko bardziej syte i śpi lepiej bo większość znajomych co karmią mm chwalą się że ich dzieci śpią całe noce....

Ola ale przystojniak :-) a te włosy normalnie cudo i ci powiem poważnie twój synio wgląda na starszego niż jest ;-) u nas pediatra na żadnej wizycie małej nie podnosił za ręce do siadu sama też się boję spróbować....
 
U nas się podnosi do siadu już za ręce albo sama jak się czegoś złapie to się szarpie do góry... A z usg też mówił, że ok i też nie mamy żadnego papierka. I też nam na mm nie śpi Już całej nocy tylko do 3 bo już się nie najada chyba ale był czas ze spała do 7rano
 
Madziula lepiej sama nie próbuj. U mnie Majke wystarczyło złapać za ręce a ona podnosi się do siadu a jak leży to nawet kołdry się łapie żeby się podnieść.
Patka ja podałam na pierwszy raz słoiczek hippa ale jutro mam dostać worek marchewki prosto z pola i będę gotować i sama blendowac. A też jej już podaję bo 12 będzie mieć 4 miesiące a tak jak u Korneli mała liczyła nam każdy kęs a po za tym tydzień w tą czy w tą raczej nie zrobi różnicy :))
 
To ja nie wiem wasze maluchy jakieś bystre moja ma razie jedzeniem innym niż cyc się nie interesuje a żeby sama się do siadu rwala też jeszcze nie :-(
 
Madziula nie masz się czym martwic. Wszystko w swoim czasie. Każde dziecko rozwija się w swoim tempie. My jeździliśmy po neurologach i rehabilitantach bo na szczepieniu mała nie podnosiła główki do siadu a wg pediatry już powinna. Tylko że za 2 dni dosłownie już umiała a neurolog potwierdził tylko, że wszytko jest ok. Rehabilitant tylko zalecił ćwiczyć piąstki bo mała zaciskala chociaż to też wg neurologa jest normalne jak dziecko zestresowane było tym przerzucaniem a i miała prawo jeszcze mieć odruchy chwytne noworodkowe. Tak więc zmarnowalismy kasę i paliwo żeby usłyszeć że jest ok. Ale mamy głowę spokojną ;-)
 
No właśnie bo wszędzie piszą że np dziecko 3 miesięczne powinno umieć to to i to... A potem człowiek się martwi czy coś nie tak bo moje jeszcze tego nie robi... Zwariować mozna w tej erze internetu hehe no tak samo miałam z podnoszeniem głowy na brzuszku nie robiła tego a już powinna i pisałam z koleżanką że mnie to martwi a za kilka dni sama fiknela na brzuszek i podniosła swój łepek;-)
 
reklama
wpadlam na chwile podczytac , co u Was dziewczyny.
Bardzo szybko rozszerzacie diete.My tylko kp czyli pierwsze rozszerzanie po 6 mcu dopiero. U starsszej zaczelam po 4,bo od tego czasu tylko na mm byla.
U nas tez zaczelo sie dzwiganie glowki jak do siadu, niesamowite jak to leci :)
 
Do góry