reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ja tez czekam aż skończy 6 mcy narazie na samym cycku jest. Co do podnoszenia głowy to nie podnosi do siadu jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić jak to ma wygladac, my dalej walczymy z katarem byłam wczoraj u lekarza z nim na szczęście sam katar ma nie przeszło na gardło
 
reklama
Leanetta to moja mata do ćwiczeń i jak pisze Olga jest straaasznie droga, dostałam w prezencie, sama bym sobie nie kupiła. Ale ją uwielbiam i dzieci jak widać też. Link - https://www.*spam*/product-pol-3721...ppingpl.html?gclid=CP-yjpX19MgCFSLicgodeNoEqA
Ale widziałam na allegro duże piankowe maty dla dzieci za jakieś 150zł, poszukaj

Michasia a ja tak polecałam wspólne kompanie od dawna;) U nas też wanienka stoi i się kurzy. Madziula można w prysznicu się razem myć, my tak właśnie robimy, wystarczy że jest szczelna kabina i cieplutko w środku:)

Ale fajnie mieć takiego bobaska:) U nas już pierwsze samodzielne przewrotki, ale tylko na miękkim łóżku i od jakiegoś tygodnia łapanie wszystkiego w rączki i ssanie kciuka się udało kilka razy. A na brzuchu leżenie tak pokochał, że leżąc na plecach jęczy, by go obrócić:) Jest cudownie <3
 
Ewcia z daj spokój ja się boję sama w wanience kąpać a pod prysznicem znając moje szczęście to jeszcze bym się z małą poślizgnela albo coś ;-)
Gosiaczek ja też nie wyobrażam sobie ze moja malutka się podniesie i usiądzie hehe
A dietę rozszerzać raczej nie będę wcześniej niż między 5 a 6 miesiącem chyba przy kp tak zalecają...
 
Madziula to sobie kup dywanik antypoślizgowy :p Wydaje mi się, że jest o tyle łatwiej niż w wanience, że jesteś nago i nie musisz tak uważać, że się zmoczysz czy coś.

Martyśka podobno najlepsze maty piankowe co są szorstkie i dziecko może się dobrze zaprzeć. Ta z linka wygląda na śliską.

Mi o te chodziło, na zbliżeniu wygląda spoko, ale nie macałam - PIANKOWA MATA~ KARIMATA~DYWANIK~ 180 x 156 x 0,5cm (5769445757) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kilka różnych jest (tylko uwaga bo niektóre to puzzle) - Piankowa - Maty edukacyjne - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
Matko dziewczyny nienawidzę tej zmiany czasu. U nas się wszystko porypało. Chłopaki spali 20-7:30, a teraz zapiają o 20 i wstają 5:30 i 4 latek jest niewyspany i zasypia w dzień w aucie. Dwulatek za to nie chce się kłaść w dzień i od 17 już marudzi. Rano budzą się od siebie nawzajem czego wcześniej nie było. Stef teraz się obudził 5:20. No masakra...
 
Ewcia z ale mamy jakiś durny prysznic woda leci raz gorąca a raz poleci zimna mimo że nie dotykam gałki tak więc odpada..... Nic nie mów moja tez wstaje teraz przed 6 oszalec można ;-)
A i zaczęła mi robić kupy ze sluzem idę dziś do przychodni bo może to nietolerancja laktozy....
 
reklama
Ja też się przymierzam do puzzlowych właśnie mat bo można potem z nich tworzyć różne kształty, domki itp a już na żywo widziałam takie zabawy ;-)
 
Do góry