reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Witam :) My też jeszcze nic nie mówliśmy nikomu, chcemy, żeby lekarz nam potwierdził najpierw :)

Edit: A lekarz jednak za tydzień w czwartek dopiero, bo jutro coś mu wypadło :( a przyjmuje w czwartki tylko :( no nic, ale czuję się lepiej, a wtedy już może będzie serduszko :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Chciałam sie do Was dołączyć i razem spędzić te cudowne miesiące ;)
 
Cześć dziewczyny :)
Dzisiaj byłam u lekarza, po 4 latach udało się i w końcu jest ze mną maleństwo :)
Termin wg OM wypada na 1 lipca chociaż maluch jest jak na razie maleńki i wg usg wychodzi na 7 lipca...
Jak mam ustawić suwaczki - wg OM czy wg USG?
Mały ma na razie 6 mm, ale dzisiaj widziałam już pracę serca :)
Staraliśmy się o maleństwo prawie 4 lata... Dzięki cudowi medycyny, jakim jest ivf udało się :)
Ale ciąglę się boję, że będzie coś nie tak i chociaż mój mąż chce rozpowiadać wszystkim dookoła, to ja na razie go stopuję... chciałabym wstrzymać się do końca 12 tc, ale czuję, że będzie ciężko ;)
 
Sykatynka BRAWO!!! Doskonale Cię rozumiem, ja o swoje pierwsze dzieciątko ponad 2 lata się starałam.
Ustaw suwaczek wg. miesiączki :D

A co do mówienia, ja bym poczekała. Ja zamierzam powiedzieć siostrze jeszcze, a całej reszcie na Wigilie :D

P.S. Kupiłam dziś pierwszy prezent pod choinkę :D
 
aniq Wtaj :-D

sykatynka trzymam kciuki, żeby wszystko się udało!!!!!!!!

Ania W przedszkolu było ostro :angry: Ale póki co Zosia zostaje. czekamy jeszcze i obserwujemy.

Michalina Ja też jestem z 25 grudnia :-)

A ja normalnie zjadłam bułeczkę z nutellą:zawstydzona/y: Chyba mi się smaki zmieniają... :-D
 
Ostatnia edycja:
Sylatynka gratuluje!!!
Ja żeby zobaczyć na teście dwie kreseczki czekałam 5 lat. Jestem po in vitro. Pierwszy raz podchodziłem i taka niespodzianka od razu. 1 grudnia mam pierwsze usg i juz sie nie mogę doczekać :)
 
Aniq - widziałam Cię już na innym forum, super, że się udało :) Ja też podchodziłam pierwszy raz, nie wierzyłam, że się uda, chociaż miałam ogromną nadzieję... teraz mam tylko nadzieję, że maluch szybko nadrobi zaległości...
 
reklama
Do góry