reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Cześć dziewczynki :-)
Dziś dzień wizyty, cieszę się, ale bardziej ogarnia mnie strach. W sobotę plamienia, objawy ciążowe jakby odeszły, piersi tez jakieś inne... Cholera... Ciekawe czego się dziś dowiem :( Boję się!!!!!!!!!!
będzie dobrze &&&&&&&

pani.olga ja nie widzę:no:

u mnie niedziela koszmarnie po znakiem mdłości i noc nie była lepsza, z tych mdłości pojawiła się zgaga i broń Boże dotykać moich cycków:-( dalej mi niedobrze, ani coś jeść ani nic, mam kilka zamówień do skończenia i najmniejszej ochoty by się za nie wziąć ah

zaraz idę do gina zanieść wyniki, ma założyć kartę ciąży i na prenatalne zapisać, ciekawe czy się załapię na ten rok:confused: niby mowił, że za 4 tyg ale to by wypadało 29 grudnia, zobaczymy
 
reklama
Wekend minol pod haslem mikołaja:-)

a teraz mam lenia, troche kluje mnie jajanik jak sie schylam wiec teraz odpoczywam.:-)
 
Hej dziewczyny,u Mnie oczywiście choróbsko rozhulało się na całego, także razem z córką siedzimy zakatarzone i kaszlące.Aż mnie brzuch zaczął pobolewać.Jutro przychodnia bo dziś już miejsc nie było:baffled: oczywiście mój szpital i badania tak jak myślałam przełożone na 15,więc wyrobię się na styk przed wizytą 18:crazy: zawsze na ostatnią chwilę ech

Asia trzymam kciuki za ciebie i fasolę!&&&
Kunda u nas tylko sobota mikołajowa ale córka obdarowana i zadowolona.Ja dostałam od przyjaciela likier kawowy..jedyne 15,5% hahaha zapomniał że jestem w ciąży:rofl2:
 
Właśnie śmiałam się że to idealny prezent dla ciężarnej i za dwa lata jak skończę karmić to razem siądziemy do kieliszka;P
 
reklama
dziś będę pierwszy raz tworzyć pierogi z kapustą i grzybami :) Obiad będzie ale czy w koszu wyląduje czy w żołądku męża to wielki znak zapytania :)
 
Do góry