reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Witam się i ja :-)
Osobiście nie lubię chodzić w butach na szpilkach mimo mojego gigantycznego wzrostu (150 cm) :-D wolę płaskie buciki i takie sobie zakupiłam przed zimą :tak: są bardzo wygodne szczególnie gdy na dworze jest ślisko .. :rofl2: raczej nie chcę zrobić dzidziusiowi krzywdy gdy chodzę sama .. to raz.. a dwa... zapierdzielam kilka razy dziennie na 4 piętro więc chyba bym nóg wieczorem nie czuła... :-p Pościeli z Ikei nie kupuję..
Avalka - tak mówią że w kolejnych ciążach szybko czuje się ruchy ale na własnym przykładzie wiem że to nie prawda...
Mówią też że szczupłe czują wcześniej ...też nie prawda.. ważę 42 kg..
Tydzień temu lekarka sama mi powiedziała że to za wcześnie a był to 17 tydz i 3 dzień :crazy: to właściwie nie wiadomo jak to jest z tymi ruchami... Kilka dni temu miałam wrażenie że czuję.. a od 2 dni jakby cisza.. i być tu mądrym... Postanowiłam że nie będę czytać tych bzdur w necie... dla świętego spokoju... Twoja ciąża młodsza z OM moja starsza o jeden dzień.. :tak: dziwne,prawda..
Kornelia1802 - mam identyczny objaw z tym pęcherzem i bólem pośladków.. a siku latam co chwila... tak pięknie piszą o tym drugim trymestrze a czuje się chyba gorzej jak w pierwszym :angry:
Blacksilk- tak słyszałam o tym... szok..
 
Ostatnia edycja:
reklama
A więc ja dzisiaj coś naskrobię po długim czasie bo radość mnie rozpiera od środka.
Wróciłam od lekarza :) Wszystko z dzieciątkiem dobrze, nawet bardzo , lokalizacja łożyska tylna i co bardzo poprawiło mi humor to już wiem jaka płeć. Otóż mamy kolejną dziewczynkę na naszym forum :) cieszę się bo z wyprawką dla dziewczynki będzie mniej problemu (w rodzinie prawie same dziewczyny).

Mam nadzieje, że moim szczęściem i dobrym humorem dzisiaj zarażę trochę Was :)

Ewczis mnie kiedyś atakowały korzonki czy ta rwa kulszowa bo chyba to jest to samo, teraz w ciąży mam też problemy szczególnie po takich czynnościach jak odkurzanie i zmywanie podłogi i własnie objawia się to tym, że nie mogę się wyprostować, ból jest przy dolnej części pleców ale promieniuje mi na biodro. Podejrzewam, że coś przy pochylaniu uciska mi na nerwy i wtedy właśnie tak boli. Na pewno uspokoisz się jak z lekarzem porozmawiasz bo taki ból potrafi być upierdliwy.
 
Monia - jeszcze w Tchibo jest teraz kolekcja z pościelą, sporo już wyprzedane, ale widziałam, że jeszcze jakieś ładne dostępne. Zobacz sobie na ich stronce.

Mój starszy dziś wreszcie w przedszkolu po długiej przerwie, tęsknił strasznie i cały w skowronkach był rano:))

A ja jak malucha poczułam raz tak ciągle go czuję:D Dziś rano jak się wiercił to mi się mężowi udało nawet pokazać:) Przyłożył rękę i zaraz mały kopniaczek był.
 
Witam dziewczynki po sporej przerwie. Na razie nie wiem o co chodzi probuje nadrobic ale tylescie naprodukowaly ze ciezka sprawa :)
 
Karolina, maleństwo z Ciebie, ważysz i mierzysz niedużo :) Moja ciąża młodsza bo zaskoczyłam w drugim cyklu po odstawieniu tabletek, a pierwszy trwał 46 dni. NIe wiadomo ile trwałby ten a ginek liczył termin z 28dniowego cyklu. czekam na te pierwsze ruchy z utesknieniem. Najmilej je wspominam, potem pod koniec jak sie mała wypychała, to miałam wrażenie że brzuch mi pęknie :)
Nati, gratuluje dziewczynki. Sama chciałabym mieć już pewność, bo na razie u mnie tylko sugestia :)

W mojej biedronce (nie wiem, może w każdej) załapałam się dziś na promocje artykułów niemowlecych za 4zł. Buteleczki, smoczki, niekapki, szczotki. Kupiłam pare rzeczy i się smieje że w tym tempie to do 25tc będę mieć komplet wyprawki. Musze zrobić liste zakupów taką włącznie z drobiazgami by zorganizować dobrze to co zostało.
 
ja tez raczej chodze na plaskim, obcas to tylko sporadycznie przez to ze tez raczej chodzic nie umiem na obcaszach :p
umowilam sie na badania polowkowe i mam w walentynki :)
 
reklama
Avalka no takie maleństwo ze mnie :) A w brzuszku spory dzidziulek jest :)
Zainteresowane dziewczyny zapraszam na pw odnośnie grupy na fb ;) spora grupka nam się tam zrobiła ;)
Ja mam połówkowe pod koniec lutego , mój R już doczekać się nie może .. Jest ze mną przy każdej wizycie.. ;)
 
Do góry