• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Lipcowe mamy 2015

Ja już po śniadaniu zaraz biorę się za robote.. szafa T i ciuszki małej czekają :D
Ja to z dolegliwości to zawroty głowy i duszności w nocy wr.. noc bez otwartego okna już nie przejdzie..:eek:
 
reklama
Martyska ja w pierwszej ciąży przytyłam 20 kg. Spojenie bolało mnie od 23 do 27 tc. Potem spokój. Teraz przytyłam 6,5 kg i od 23 tc spojenie boli mnie non stop. Dlatego wg mnie nie ma to związku z wagą.
Ja śpię głównie na plecach, bo w innych pozycjach wszystko mnie boli.
 
Martyska mi tez sie zdaje ze to nie od wagi zalezy. Ja w pierwszej przytylam ponad 20 i nigdy mnie NIE bolalo. Teraz tez mnie nie boli. Wydaje mi sie ze to zalezy od danej osoby po prostu.
 
reklama
To jest nic... mi sie trzy dni tu snilo ze urodzilam czarne dziecko :D

Ale się uśmiałam, to mężuś miałby niespodziankę:-D

A mnie żebra napierniczają, zasypiam z rogalem a w nocy się wałkuję i go wyrzucam, ale już niedługo coraz bliżej.
Ja jeszcze nie zaczęłam prać, czekam jeszcze na zakupy z bambusa, kocyk, pieluszkę i coś tam jeszcze.

Mojemu mężusiowi to dobrze jedzie dzisiaj do Włoch, och gdyby nie ten brzuszek to bym się z nim zabrała:-(
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry