reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej dziewczyny
Karolina gratulacje dla siostry :D

Melekgim witamy :) a na kiedy masz termin? Podobno drugi poród szybszy wiec obyś zdarzyła do szpitala hehe ;)

Agnes mi tez dawali morfinę mimo ze nie chciałam :p bardzo nie przyjemne uczucie po niej, nie wiem jak niektórzy sie mogą uzależnić

Maziajka mi sie ostatnio śniło ze urodziłam syna ale to był moj pies ubrany w niemowlęce śpioszki....
 
reklama
Cześć Kochane :) dziekuje za trzymanie kciuków, wczoraj byłam na wizycie i dzidzia na się dobrze, dostałam skierowanie na badania prenatalne bo mam 36 lat więc na nfz ze Free mu zrobią ;) Lekarz pokierować mnie do swojej koleżanki ginekologa-onkologa bo ja z przeszłością onkologiczna to on woli dmuchać na zimne. I niestety będę się kłuć całą ciążę:hmm: bo po teście krzywej ten cukier I mam 102.
Witam nowe mamusie.
Wybaczcie że rzadko zaglądam Ale nie dysponuje wolną chwilą.
Wczoraj powiedziałam rodzicom i córce że będzie dzidzia, moja córka powiedziała że 8 lat na to czekała:-D A ma 8 lat.
Trzymajcie się w zdrowiu Kochane.
 
VBAC- Vaginal Birth After Cesarean - czyli poród siłami natury po cesarskim cięciu :)
w sumie to też nigdy nie słyszałam tego terminu, dopiero tam na grupie na Facebooku poznalam ten termin. Podejście lekarza jest bardzo ważne, dlatego warto szukać lekarza i położnych, które są pro VBAC. Ja osobiście zastanawiam się nad doulą ale jestem z małej miejscowości i trudno będzie mi kogoś znaleźć :/
 
VBAC- Vaginal Birth After Cesarean - czyli poród siłami natury po cesarskim cięciu :)
w sumie to też nigdy nie słyszałam tego terminu, dopiero tam na grupie na Facebooku poznalam ten termin. Podejście lekarza jest bardzo ważne, dlatego warto szukać lekarza i położnych, które są pro VBAC. Ja osobiście zastanawiam się nad doulą ale jestem z małej miejscowości i trudno będzie mi kogoś znaleźć :/
Wlasnie weszlam na fb, zeby sprawdzic ta grupe... pieknie, te usmiechniete mamy z maluszkami az sie wzruszylam. musze poszukac jakichs informacji, moze w u siebie w miesc znajde kogos pro VBAC. nie wiem czemu, ale chcialabym naturalnie, cos sie tak uparlam...eh.
 
Karolina gratuluję!!

Aga nie wyobrażam sobie bez dzieci dnia.. wystarczy mi jak chodzą do szkoły :)

Fatalnie się dziś czuje, łeb peka i niewyspana jestem potwornie..
Miłej soboty!!
 
Aga ja mam tak dość często. Albo do jednych albo do drugich dziadków Lena chodzi na nocki. Ona to takie dziecko cygańskie. Lubi łazić po ludziach i jak coś się dzieje innego niż w domu :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Witam sie i ja
Gratuluje kazdej z osobna wspanialych wiesci z wizyt

Lilith my jeszcze 5 dni.trzeba przetrwac

Karolina gratulacje dla siostry

Melekgim Witaj. Ja tez mialam szybki porod z corka i gdyby niezaklinowala sie w Kanale rodnym polozna mowila of pierwszego skurczu pewnie z 1.5 godziny i bylo by po

Aga milego Weekendu.ja podobnie jak Lilith niewyobrazam sobie weekendu bez malej ale to Chyba dlatego zesmy Sie przyzwyczaili bo nikogo niemamy tutaj.ale Troche sie wlasnie stresuje Jesli chodzi o lipiec bo mala zamkniete przedszkole od 26.06 Do 17.07.mala przyjechac nieumie bo siostra urodzi i akurat czas zniw bo rodzice gospodarstwo maja.znajomi wszyscy pracuja. Sasiedzi Do ktorych mala mowi babcia i dziadek nam jedynie zostana tylko wlasnie ona nienauczona nigdzie indziej spac wiec jak czasami o tym mysle to az gesia skorke mam no ale Jakos damy rade

Ja mega pracowicie od wczoraj.narobilysmy ciastek z mala a dzisiaj ona z tatusiem pojechala na swoj pierwszy Kurs plywania a ja pieke pierniki. Od 7 juz spac niemogla bo idzie uczyc sie plywac i podekscytowana.i maz dzwonil ze nauczycielka plywania sie go pytala Co my z nia robimy ze ona na 3 latka taka wysportowana i widac ze mA duzy potencjal bo widac juz Teraz ze mega sobie radzi w wodzie. Okropnie sie ciesze ze jej sie podoba.M.mowi ale zaraz padla w aucie.teraz pojechali na zakupy a ja musze ogarnac te pirniki i potem jedziemy na jarmark swiateczny Do znajomych

Edit jutro zaczynam 12 tydzien.juhu

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, hej :)
Truskawka89 termin mam na 14 lipca prawie na moje urodziny , nawet się śmiałam z mężem , że sobie trio urodzinowe może sprawimy bo mam urodziny w jednym dniu z jego ciocią 17 lipca i może maluszek też się spóźni lekko na świat ;)
Co do porodu to we wakacje łatwiej dojechać do szpitala więc się nie boję , że nie zdążę.... Z Wikusią miałam przeboje bo niby do szpitala nie daleko bo 17 km, ale zaczęła się taka śnieżyca nam wtedy, że mąż musiał jechać 20km/h i wycieraczki chodziły , a ja miałam czarne wizje jak rodzę w aucie na poboczu.... Bardzo się córci śpieszyło by babciom jeszcze prezent zrobić w dzień babci ;)
A żeby było śmieszniej jak już urodziłam i zadzwoniliśmy do prababci od której wyjeżdżaliśmy w sumie na szpital to nie chciała wierzyć i mówiła , że farmazony gadamy, że pierworódka nie rodzi w 2 godziny tylko w 12 co najmniej.... Dopiero jak zdjęcie dostała to uwierzyła, że prawnusia prezent jej zrobiła :)
Jak u Was z energią i siłami ?? Bo ja w przeciwieństwie do pierwszej ciąży to ciągle bym spała i spała , a jeszcze mdłości mnie męczą :( Mleka,jogurtów nie mogę jeść bo zaraz mi wszystko w gardle stoi, słodkiego tak samo nie potrafię (a wcześniej bez słodkiego nie potrafiłam żyć) , żadnych majonezów, sałatek z nimi... Już nie wiem co jeść by zaraz nie było ochoty na wymioty....
Teraz następną wizytę mam 28 grudnia i doktor powiedział , że będziemy już mówić o prenatalnych coś mówił o skierowaniu na nfz , ale jakoś nie wierzę w to bo w sumie nie mam wskazań do takich badań na nfz chyba że poprzednia ciąża która skończyła się poronieniem i krwotokiem będzie tym wskazaniem ??
Zna się któraś z Was na tych wskazaniach do badań ? bo ani wieku, ani chorób w rodzinie nie mam , jedynie co to właśnie ta ciąża mi przychodzi do głowy bo to była skomplikowana ciąża niby bliźniacza, ale jedno jajeczko było w macicy, a drugie poza macicą i dostałam jeszcze krwotoku pozamacicznego , a że z mężem mam konflikt to podawali mi te imunoglobuline całą ;/ ajj brrr aż mnie wzdryga jak wspominam te dni ;/
 
Do góry