reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Madwoman gratulacje! Ja też nie miałam zzo z powodu niskich płytek. Ale dałaś radę! [emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chybra ja nie dam rady na śpiocha przenosić, bo mała się odrazu wybudza.

Ewella mój mąż uwielbia się z małą poprzytulać, ale jak jest grzeczna. Jak płacze to pierwsze słowa"nakarm ją" mimo że dopiero jadła. Nie za bardzo udaje mu się ją uspokajać. dziecko chyba czuje kto jest niepewny.
Ja też nie potrafię być stanowcza dla takiego maluszka.

Paninka myślę że takie skrzepy podczas połogu, to norma.
Teraz macie czas tylko dla siebie i bobasa, jak dziewczynki na wyjeździe.
U nas wietrzenie nic nie daje i w nocy i w dzień gorąco.
Chusta też by mnie ucieszyła, tylko nie potrafię wiązać, musiała bym się doszkolić.

Pumelova dziękuję. Myślę że jest lepiej z moim nastrojem, bo już nie ryczę tak często. Też się zastanawiam czy to krople czy faktycznie dzieci dojrzewają? Ale po tym kolzymie u nas jest troszkę lepiej, przynajmniej w nocy.(a może nie po nim)?
Mam dużo aptek, ale w tej jest dość tanio i jedyna w pobliżu do której da się wprowadzić wózek(do 16.00 jak się okazało)
Też uważam że najwyżej będę nosić małą, w końcu nie będzie to trwało wiecznie.
Wózki oglądałam różne, obstawiałam espiro albo x-lander, ale albo stan nie fajny, albo cena wysoka, albo były jakieś mankamenty które mi nie pasowały. W końcu zdecydowaliśmy się na BEBETTO LUCA stan bdb.i cena ok. Wydaje mi się że prowadzi się jedną ręką, zobaczymy.
Oj cycki mimo wieku i dzieci mam naprawdę niezłe, ale takie pełne są superowe:-D

Emol dobrze że w nocy macie spokojnie, możesz wypocząć.
Zgadzam się, z tymi papierami jest tyle załatwiania, że się odechciewa.
Oby kupcia się pojawiła.

Madwoman gratuluję!! Witamy maleństwo❤ napisz jak się czujesz jak dojdziesz do siebie.

Cycujemy się nadal od rana i zbieramy się na budowę. Muszę poodświeżać ten wózek i małą przewietrzyć.
Do później.
 
Pumelova ile tych dzieci planujesz?? ;) bo ja jak narazie mam dość ;)
No dzisiaj jest ciężko rano była grzeczna chwilę, pojechaliśmy zrobić zdjęcie do dowodu i już jej się tam nie podobało a później na działce nie umiała zasnąć przez 2h wisiała na cycku teraz śpi.. .wiadomo ciepło jest ale tutaj na działce fajnie wieje i chlodek w cieniu..

Madwoman gratuluje! :)

Paninka fajny prezent, mi się to nosidlo Tula podoba ale wypozycze jak będziemy jechać na wakacje bo tak to kosztuje coś ok.500zl ;)
 
reklama
Aniek przynajmniej będziemy mieć kardio w gratisie i dobre bicepsy. Fajnie że wybraliście tak szybko wozek, oby był super i spełniał Twoje oczekiwania :-) zazdroszczę cycków![emoji173] haha:D

Ewella musi mieć rodzeństwo bo ja jestem jedynaczka i nie chce żeby moje dziecko było ;-) poza tym chyba gorzej być nie może? A pewnie zapomnimy o tym- zobacz Chybra tak ciężko miała a ma drugie :D i założyła najgorsze a jest super.
Siedzimy w ogródku w cieniu! Ale to nie ja ją tu przyniosłam oczywiście:D
500 za nosidlo?! Wow! Ja mam chustę ale fizjo kazał nam poczekac aż będzie siedziala.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry