reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Hej Hej! Witam się z mdłościami.
Mi też się chce ciągle spać. Cały czas bym leżała, bo tak mdłości mnie męczą. Nie mogę otworzyć lodówki, zmywarki, śmietnika. Śmierdzą mi perfumy męża. Mężu nawet kawę już pije w kuchni... A ja ją w pokoju czuję. Czyli powtórka z rozrywki. Tyle że teraz rzygnąć nie mogę. A w pierwszej ciąży to chyba z 5 razy dziennie.
A do tego mnie strasznie sutki swędzą!

No-spa max i No-spa forte to jest to samo. Z tą różnicą, że max jest bez recepty o jest jej 20 tabletek A forte jest na receptę i jest jej 30 tabletek. Taniej wychodzi ta na receptę.

Ja mam dzisiaj wizytę. O 17.50 dopiero! Nie doczekam się chyba. A za tydz mam prywatną...

[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]
 
Hej Hej! Witam się z mdłościami.
Mi też się chce ciągle spać. Cały czas bym leżała, bo tak mdłości mnie męczą. Nie mogę otworzyć lodówki, zmywarki, śmietnika. Śmierdzą mi perfumy męża. Mężu nawet kawę już pije w kuchni... A ja ją w pokoju czuję. Czyli powtórka z rozrywki. Tyle że teraz rzygnąć nie mogę. A w pierwszej ciąży to chyba z 5 razy dziennie.
A do tego mnie strasznie sutki swędzą!

No-spa max i No-spa forte to jest to samo. Z tą różnicą, że max jest bez recepty o jest jej 20 tabletek A forte jest na receptę i jest jej 30 tabletek. Taniej wychodzi ta na receptę.

Ja mam dzisiaj wizytę. O 17.50 dopiero! Nie doczekam się chyba. A za tydz mam prywatną...

[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]
Biedna...wspolczuje !trzymam kciuki za wizyte
 
A mi okropnie zimno brrrr

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Kurcze dziewczyny wy tez macie tak ze macie watpliwosci jak to bedzie jak sie dziecko urodzi. Jak sobie poradzicie jak to bedzie? Ja ost non stop mysle.
 
Kurcze dziewczyny wy tez macie tak ze macie watpliwosci jak to bedzie jak sie dziecko urodzi. Jak sobie poradzicie jak to bedzie? Ja ost non stop mysle.
Ja tak akurat nie mam. Prędzej to mam obawy o samą ciążę, czy wszystko pójdzie ok i czy nie urodze za wcześnie itp itd.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Kurcze dziewczyny wy tez macie tak ze macie watpliwosci jak to bedzie jak sie dziecko urodzi. Jak sobie poradzicie jak to bedzie? Ja ost non stop mysle.
Ja też o tym myślę, ale może nie tyle jak sobie poradzę ale jak to w ogóle będzie mając kogoś za kogo będę odpowiedzialna, kto będzie ode mnie w jakimś tam stopniu uzależniony. Do mnie jeszcze to wszystko nie dociera. Ja i być mamą? Abstrakcja :p
 
Do góry