reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

@Onaszczesliwa2018 ból biodra przeszedl. Rownoczesnie przeszedl mi ból głowy he he. I tylko znowu napiecie w podbrzuszu czuje. Rany jutro minie tydzien od pozytywnego testu [emoji173]

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
U mnie tydzień od pozytywnegobtestu minął wczoraj [emoji16][emoji16][emoji173][emoji173]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam mam jutro dorzucę bo czytałam że dziewczyny miały jakieś problemy że zmniejszeniem:)6tydzien i 1 dzień 8-10 .07.2017 rodzimy :))
Ooo to jak ja pójdę w przyszly piątek a bedw mieć 6t0d to szansa na serducho jest [emoji173] [emoji173] [emoji173] skoro test pozytywny wyszedl mi w 28dc, czyli owulacja byla tak jak pprzewidywalam, miedzy 12 a 15 dc to duza szansa na serducho jest [emoji173] [emoji173] [emoji173]

A podbrzusze zaczyna mnie pobolewac idwntycznie jak przy mlodej i czasem nie wiem czy tez takiego bólu w biodrze nie mialam wtedy. Bole glow w tamtej ciąży mialam koszmarne ale ja ogolnie niskociśnieniowcem jestem.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Ooo to jak ja pójdę w przyszly piątek a bedw mieć 6t0d to szansa na serducho jest [emoji173] [emoji173] [emoji173] skoro test pozytywny wyszedl mi w 28dc, czyli owulacja byla tak jak pprzewidywalam, miedzy 12 a 15 dc to duza szansa na serducho jest [emoji173] [emoji173] [emoji173]

A podbrzusze zaczyna mnie pobolewac idwntycznie jak przy mlodej i czasem nie wiem czy tez takiego bólu w biodrze nie mialam wtedy. Bole glow w tamtej ciąży mialam koszmarne ale ja ogolnie niskociśnieniowcem jestem.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png


Myślę że już powinno być widać:) chociaż podobno wiele od sprzętu zależy :)
 
Ooo to jak ja pójdę w przyszly piątek a bedw mieć 6t0d to szansa na serducho jest [emoji173] [emoji173] [emoji173] skoro test pozytywny wyszedl mi w 28dc, czyli owulacja byla tak jak pprzewidywalam, miedzy 12 a 15 dc to duza szansa na serducho jest [emoji173] [emoji173] [emoji173]

A podbrzusze zaczyna mnie pobolewac idwntycznie jak przy mlodej i czasem nie wiem czy tez takiego bólu w biodrze nie mialam wtedy. Bole glow w tamtej ciąży mialam koszmarne ale ja ogolnie niskociśnieniowcem jestem.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png



Ból głowy dopadł i mnie ale to chyba z tych wszystkich emocji dzisiejszych :)
 
Aaa bo jeszcze kolezanka była... ciąża potwierdzona! O 3 dni młodsza niż z OM. Ale serducho bije już! Następna wizyta na 15.12. a z położną umówiona jestem tydzień wcześniej na cytologię. Także odpoczywam... A raczej męczę się z mdłościami...

Odrzuciło mnie od mięsa, wędlin... Jezu zjadłam w południe jednego krokieta z barszczem i odbija mi się ni. Do tej pory. Fee...

[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]
 
@Columbina Tobie tez gratuluje serduszka [emoji177]Super, ze wszystko dobrze.

Widze, ze zaczely sie juz wizyty serduszkowe. Ale Wam zazdroszcze. Ja sie jeszcze musze podenerwowac.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry