reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Aaa bo jeszcze kolezanka była... ciąża potwierdzona! O 3 dni młodsza niż z OM. Ale serducho bije już! Następna wizyta na 15.12. a z położną umówiona jestem tydzień wcześniej na cytologię. Także odpoczywam... A raczej męczę się z mdłościami...

Odrzuciło mnie od mięsa, wędlin... Jezu zjadłam w południe jednego krokieta z barszczem i odbija mi się ni. Do tej pory. Fee...

[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]
No to super [emoji173] [emoji173] teraz serduszkowe wizyty posypią się jedna za drugą

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Tryb zombie wlaczony. Wiekszosc dnia przespalam i tradycyjnie o 21 odechcialo mi sie spać. Noż cholera jasna. Ale juz mi sie oczy kleic zaczynaja wiec może szybciej padnę.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Ja zaliczyłam chwilę temu pierwszego rzyga. Jak bum tarara trzeci raz w ciążę nie dam się wrobić [emoji23]

[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]
 
Nie nadazam czytać za wami :) :) jak się czujecie? Ja dziś byłam w pracy i czuję się jak by mnie ciężarówka przejechała, :) a co tam. U was? :)

Napisane na STF-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wlasnie po kolejnej dwugodzinnej drzemce obudzilam sie na siku. W coagu dnia latam siku coraz częściej. Caly dzien ogolnie przespalam. Z malymi przerwami na aktywność:p

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Do góry