reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Tak, to zależy od szpitala. Miałam cięcie z hybrydami i na dłoniach i na stopach. Teraz też nie planuje zdejmować i w pon idę zrobić świeże ;)
 
Ja co prawda bez hybryd ale biżuterii zdejmować nie zamierzam. A oko też bym machnęła jeśli siły by były :p


Współczuję trudności, byle szybko do domku i oby z górki. Rzeki mleka ;)
 
@Miki123 ogromne gratulacje! Witamy Maję na świecie.
Dziewczyny my jeszcze w szpitalu, tutaj po cc wychodzi sie w 4 dobie, nie liczac dnia ciecia.Moze jutro sie uda.Maly je, spi i zmieniamy pieluche.Tak na okraglo.Przystawiam go, ale slaba mam laktacja, w ogole walcze o takie przystswianie do piersi ktore mu podpasuje.Strasznie szybko chce jesc i wpycha rece do buzi, nie daje mi szans.Mam takie pogryzione juz brodawki ze ehh..Oczywiscie dostaje tez mleko sztuczne.Odciagam tez laktatorem, na razie śladowe ilości.
@trawuzs a ty jak co to za komplikacje u Ciebie wystapily, jak z karmieniem?
U mnie zaczął się nawał. Mała dobrze sie przystawia do piersi ale jest leniwa trochę popije parę łyczków i zasypia,muszę ją budzić. Jutro wychodzimy do domku. Córki podobno mają dla mnie jakąś niespodziankę.
 
U mnie w szpitalu nic nie mówili, że nie wolno mieć zrobionych paznokci. Trzy lata temu rodziłam z zzo, też miałam pomalowane na ciemny róż i nie było problemu. Jedynie czytałam jakiś czas temu artykuł pewnej położnej, gdzie tłumaczyła że przy ciemnych kolorach - czerwony, czarny, burgund może cieżko łapać pulsoksymetr? (to na palec[emoji85]).
 
Ja mam wrażenie, że od tygodnia mi odchodzi... Tylko, że ja co dwa dni mam masaż szyjki i przez to też dużo śluzu z krwią.
Dzisiaj tak boleśnie napinał mi się brzuch, ale skurczy brak. [emoji85]

U mnie już wszystko tyle czasu czeka, że dzisiaj kot wpadł na pomysł, żeby przejąć pusty wózek na własność skoro stoi nieużywany. [emoji28][emoji33]

@Si.Kat Jak tam waga malutkiej wojowniczki? [emoji5][emoji175]
 
U mnie już wszystko tyle czasu czeka, że dzisiaj kot wpadł na pomysł, żeby przejąć pusty wózek na własność skoro stoi nieużywany. [emoji28][emoji33]
haha, skąd ja to znam :) Moja kotka też pcha się do wózka, kocur już nie, ale ona testuje kombajn :)
U mnie co prawda termin na 18.07, ale prócz lekkich "bóli" okresowych, pachwin (co do okresowych to raptem 2 razy), to nic się nie dzieje. Staram się nie nakręcać, tylko cierpliwie czekać.
 
reklama
Dziewczyny, a odszedł Wam czop śluzowy?
Mi dzisiaj rano odpadł, taka czerwona galaretka..
Mi lekarz ostatnio powiedzial ze jak odejdzie mi czop zabarwiony na rozowo to mam sie zbierac do szpitala
Mi nie odchodził wcale tzn nie przed szpitalem albo z miesiąc przed i tak się kulałam ;) więc różnie bywa. Teraz nie zauważyłam nic poza gęstym sluzem.
 
Do góry