reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dziewczyny Gratulacje !! Ile cudowności się pojawiło ♥️ Piękne dzieciątka♥️ Wszystkim świeżym mamusiom i ich pociechom dużo zdrówka ♥️

Widzę, ze z tym karmieniem same przeboje, nie będę oryginalna u Nas jest to samo, ale trochę inne tego przyczyny.
Dziewczyny my z Melka wyszłyśmy ze szpitala 17.07( ja po 49 dniach, Mela 29) z waga 2020 g, miał być poniedziałek 15.07 z waga 2050g, ale dopadła nas żółtaczka jeszcze.. Jednak najważniejsze, ze już w domku uczymy się siebie pod każdym względem, aczkolwiek nie mam co narzekać Melasia jest grzeczna ♥️ Jedyna męczarnia to, to odciąganie co 2-3 godz dzień-noc,bo mała ma za mała buzie aby chwycić cyca, aczkolwiek odstawiamy się codziennie i jakiś tam progres jest.
Co do jej stanu zdrowia, czeka nas maraton po specjalistach z racji jej wcześniactwa czyli na pewno kardiolog, neurolog, pulmonolog itd. Mam nadzieje, ze nic nie wyjdzie po drodze...

Aktualna waga 2150 g

Życzę wszystkim dużo zdrówka i siły, pięknie się rozpakowujecie dziewczyny ♥️
 

Załączniki

  • 7C8D7C19-1394-4489-9A40-3C1EEA4B4CCD.jpeg
    7C8D7C19-1394-4489-9A40-3C1EEA4B4CCD.jpeg
    157,6 KB · Wyświetleń: 277
  • 23460DFD-A99B-4123-B2D4-C97A3D927B92.jpeg
    23460DFD-A99B-4123-B2D4-C97A3D927B92.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 285
reklama
Dziewczyny Gratulacje !! Ile cudowności się pojawiło [emoji3531] Piękne dzieciątka[emoji3531] Wszystkim świeżym mamusiom i ich pociechom dużo zdrówka [emoji3531]

Widzę, ze z tym karmieniem same przeboje, nie będę oryginalna u Nas jest to samo, ale trochę inne tego przyczyny.
Dziewczyny my z Melka wyszłyśmy ze szpitala 17.07( ja po 49 dniach, Mela 29) z waga 2020 g, miał być poniedziałek 15.07 z waga 2050g, ale dopadła nas żółtaczka jeszcze.. Jednak najważniejsze, ze już w domku uczymy się siebie pod każdym względem, aczkolwiek nie mam co narzekać Melasia jest grzeczna [emoji3531] Jedyna męczarnia to, to odciąganie co 2-3 godz dzień-noc,bo mała ma za mała buzie aby chwycić cyca, aczkolwiek odstawiamy się codziennie i jakiś tam progres jest.
Co do jej stanu zdrowia, czeka nas maraton po specjalistach z racji jej wcześniactwa czyli na pewno kardiolog, neurolog, pulmonolog itd. Mam nadzieje, ze nic nie wyjdzie po drodze...

Aktualna waga 2150 g

Życzę wszystkim dużo zdrówka i siły, pięknie się rozpakowujecie dziewczyny [emoji3531]
Cudowna królewna [emoji813] [emoji813] mam nadzieję że dla Was to już koniec zmartwień i stresów i teraz będzie tylko z górki. Trzymam kciuki [emoji1696] [emoji1696]
 
Dziewczyny Gratulacje !! Ile cudowności się pojawiło [emoji3531] Piękne dzieciątka[emoji3531] Wszystkim świeżym mamusiom i ich pociechom dużo zdrówka [emoji3531]

Widzę, ze z tym karmieniem same przeboje, nie będę oryginalna u Nas jest to samo, ale trochę inne tego przyczyny.
Dziewczyny my z Melka wyszłyśmy ze szpitala 17.07( ja po 49 dniach, Mela 29) z waga 2020 g, miał być poniedziałek 15.07 z waga 2050g, ale dopadła nas żółtaczka jeszcze.. Jednak najważniejsze, ze już w domku uczymy się siebie pod każdym względem, aczkolwiek nie mam co narzekać Melasia jest grzeczna [emoji3531] Jedyna męczarnia to, to odciąganie co 2-3 godz dzień-noc,bo mała ma za mała buzie aby chwycić cyca, aczkolwiek odstawiamy się codziennie i jakiś tam progres jest.
Co do jej stanu zdrowia, czeka nas maraton po specjalistach z racji jej wcześniactwa czyli na pewno kardiolog, neurolog, pulmonolog itd. Mam nadzieje, ze nic nie wyjdzie po drodze...

Aktualna waga 2150 g

Życzę wszystkim dużo zdrówka i siły, pięknie się rozpakowujecie dziewczyny [emoji3531]
Wreszcie razem :*
[emoji175][emoji175]
Teraz juz bedzie dobrze :*
Buziaki dla was :*
 
Dziewczyny Gratulacje !! Ile cudowności się pojawiło ♥ Piękne dzieciątka♥ Wszystkim świeżym mamusiom i ich pociechom dużo zdrówka ♥

Widzę, ze z tym karmieniem same przeboje, nie będę oryginalna u Nas jest to samo, ale trochę inne tego przyczyny.
Dziewczyny my z Melka wyszłyśmy ze szpitala 17.07( ja po 49 dniach, Mela 29) z waga 2020 g, miał być poniedziałek 15.07 z waga 2050g, ale dopadła nas żółtaczka jeszcze.. Jednak najważniejsze, ze już w domku uczymy się siebie pod każdym względem, aczkolwiek nie mam co narzekać Melasia jest grzeczna ♥ Jedyna męczarnia to, to odciąganie co 2-3 godz dzień-noc,bo mała ma za mała buzie aby chwycić cyca, aczkolwiek odstawiamy się codziennie i jakiś tam progres jest.
Co do jej stanu zdrowia, czeka nas maraton po specjalistach z racji jej wcześniactwa czyli na pewno kardiolog, neurolog, pulmonolog itd. Mam nadzieje, ze nic nie wyjdzie po drodze...

Aktualna waga 2150 g

Życzę wszystkim dużo zdrówka i siły, pięknie się rozpakowujecie dziewczyny ♥
@Si.Kat jesteście piękne obydwie.Strasznie sie ciesze, ze wszystko szczesliwie sie potoczyło, zycze zdrowka❤
 
Dziewczyny my z Melka wyszłyśmy ze szpitala 17.07( ja po 49 dniach, Mela 29) z waga 2020 g, miał być poniedziałek 15.07 z waga 2050g, ale dopadła nas żółtaczka jeszcze.. Jednak najważniejsze, ze już w domku uczymy się siebie pod każdym względem, aczkolwiek nie mam co narzekać Melasia jest grzeczna.

@Si.Kat to super że już jesteście w domku :) Mocno trzymałam za Was kciuki, z tego co pamiętam miałaś termin podobnie do mnie i myślałam że będziemy rodzić w tym samym czasie, a tu proszę - Melasia ma już ponad miesiąc :D Dużo zdrówka dla Was!

Ja jutro wieczorem mam się zgłosić do szpitala, a w czwartek CC. Teraz to już naprawdę się stresuję ;)

Na dodatek martwię się tymi upałami, które zapowiadają... Dziewczyny, macie może jakieś rady jak przetrwać upał w szpitalu?
 
A my nadal w szpitalu :/ mały ma podwyższone crp i od soboty włączony antybiotyk, jak się uda to wyjdziemy w piątek
 

Załączniki

  • 73F28985-A9B8-415C-83CF-9EEAB8B8E444.jpeg
    73F28985-A9B8-415C-83CF-9EEAB8B8E444.jpeg
    239,9 KB · Wyświetleń: 225
  • CE8CA75F-2B59-4C76-BC4C-CA1929BF79F5.jpeg
    CE8CA75F-2B59-4C76-BC4C-CA1929BF79F5.jpeg
    398,5 KB · Wyświetleń: 224
reklama
Do góry