reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Hejka!!!
Właśnie miałam pytać jak u Was i jak się udała adaptacja Zuzi, bo u nas jest straszna zazdrość, normalnie nie się, że Kostek zrobi Małemu krzywdę🙄
Ja urodziłam 29.sierpnia, Kornel 4200 wagi drugie cięcie.
Gratulacje 🥰 jak po drugim cięciu się czułaś ?
U nas jest miłość od początku. Zosia tak ja tarmosi ze pozwalam w granicach rozsądku, Zuzia wtedy się cieszy jak nie wiem 🤦🏻‍♀️🤣 wiem ze jakbym nie pozwoliła to robiłaby to z większa siła. Zuzia zaczyna się odwdzięczac bo ciągnie ja za włosy 🤣
Bałam się ze Zosia będzie chciała ja czymś karmić. Na szczęście zapamiętała i nawet jak specjalnie zapytamy czy Zuzia może wodę, czy Zuzia może ciasteczko? To odpowiada ze nie może bo jest za malutka.
U nas chyba dużo dało ze Zuzia na początku ciagle spała wiec jakby nie zabrała Zosi mamy
 

Załączniki

  • F746103A-3227-400B-855E-A8AE639F9FFF.jpeg
    F746103A-3227-400B-855E-A8AE639F9FFF.jpeg
    116,4 KB · Wyświetleń: 79
  • 1D990A76-476E-496D-A7E0-FA42906AA8D7.jpeg
    1D990A76-476E-496D-A7E0-FA42906AA8D7.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 75
  • 4B3C2273-C8A2-4A54-9511-7587DB663AD5.jpeg
    4B3C2273-C8A2-4A54-9511-7587DB663AD5.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 67
reklama
Gratulacje 🥰 jak po drugim cięciu się czułaś ?
U nas jest miłość od początku. Zosia tak ja tarmosi ze pozwalam w granicach rozsądku, Zuzia wtedy się cieszy jak nie wiem 🤦🏻‍♀️🤣 wiem ze jakbym nie pozwoliła to robiłaby to z większa siła. Zuzia zaczyna się odwdzięczac bo ciągnie ja za włosy 🤣
Bałam się ze Zosia będzie chciała ja czymś karmić. Na szczęście zapamiętała i nawet jak specjalnie zapytamy czy Zuzia może wodę, czy Zuzia może ciasteczko? To odpowiada ze nie może bo jest za malutka.
U nas chyba dużo dało ze Zuzia na początku ciagle spała wiec jakby nie zabrała Zosi mamy
To cudownie 🥰
Piękne dziewczyny 😊

Dziękuję, po 2 cc o wiele lepiej, wiedziałam co mnie czeka i byłam dzielna😄
 
Ooo to ciekawe, czemu? Jakie miałaś dolegliwości?
Okropnie mnie bolał kręgosłup od znieczulenia . Aż wkładałam sobie małej termoforek za spodnie, a rana strasznie szczypała. Na szczęście wszystko minęło. Ale prawie miesiąc się meczylam. Czasem nie miałam pojęcia jak mam z łóżka się podnieść żeby jak najmniej bolało 🙈 dłuższe siedzenie tez było bolesne. Ogółem masakra
 
Cześć ,

bardo dawno się nie odzywałam ponieważ pojawiły się pewne problemy z dzidziorem w brzuszku i nie chciałam tu was nimi zadręczać :( Teraz jak wiem na czym stoimy to mogę wrócić :) Pokrótce : na usg połówkowym wyszło, że maluch ma wielotorbielowatość jednej nerki, druga jak puki co dobrze funkcjonuje więc jesteśmy dobrej myśli co do dalszego rozwoju i przyszłości. Jakoś mnie to wszystko dobiło bo kolejna ciaza z problemami , w poprzedniej miałam toxoplazmoze :(

Widze , że co większość z was już prawie na finiszu kompletowania wyprawki , ja puki co mam tylko 2 pary skarpetek i pidżamy do szpitala :)

A jest ktoś może, kto zamierza wielopieluchować ?

pozdrawiam
Cześć, czy mozesz napisac cos wiecej o wielotorbielowatosci nerki. Mam dokładnie ten sam przypadek. Strasznie sie wystraszylam
 
Do góry