reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

U nas gorączka i za chwilę katar... Piątka wyszła 🙈a nie skojarzyłam faktów bo nigdy nie miał objawów ząbkowania... Dopiero mi palcem pokazał że go boli 🙆🏻‍♀️wyrodna matka. Myślałam na początku że może się ugryzł z język czy coś.. 🤣🤣🤦🏼‍♀️
jakiś czas temu zaglądałam bo strasznie wkładała palec do tylu i jakby się po nim gryzła właśnie jakby na 5 ale nic nie było. Pewnie teraz to moja sprawka :( jutro pójdę z nią do pediatry ale cudów po niej nie oczekuje niech chociaż oslucha ja
 
reklama
Wzięło mnie na wspominki i wróciłam do postu, gdzie wyslalam Wam zdjęcie testu ciążowego, nie ogarniam jak ten czas leci, już połowa lipca, teraz 2 urodziny lipcowych Maluchów z naszego wątku😁😊, tak bardzo bym chciała zatrzymać ten czas, uwielbiam być w ciąży, mimo iż nie jest łatwo z tym słoniowym gabarytem😅, i tak bardzo się boję, ze nie podołam po porodzie 🥲
Jeszcze Maluch się obrócił z pozycji główkowej w poprzek i na ukos, mega mnie rozciąga w brzuchu, aż to bolesne i duszące. Niechętnie myślę też o drugim cc 😏
A i przede mną cały sierpień z Kostkiem w domu😳🤠🤪 będzie ciekawie🥴
Dobrego weekendu😘
 
Wzięło mnie na wspominki i wróciłam do postu, gdzie wyslalam Wam zdjęcie testu ciążowego, nie ogarniam jak ten czas leci, już połowa lipca, teraz 2 urodziny lipcowych Maluchów z naszego wątku😁😊, tak bardzo bym chciała zatrzymać ten czas, uwielbiam być w ciąży, mimo iż nie jest łatwo z tym słoniowym gabarytem😅, i tak bardzo się boję, ze nie podołam po porodzie 🥲
Jeszcze Maluch się obrócił z pozycji główkowej w poprzek i na ukos, mega mnie rozciąga w brzuchu, aż to bolesne i duszące. Niechętnie myślę też o drugim cc 😏
A i przede mną cały sierpień z Kostkiem w domu😳🤠🤪 będzie ciekawie🥴
Dobrego weekendu😘
A Teściowa Ci trochę pomaga?
 
A Teściowa Ci trochę pomaga?
Ja nie proszę o pomoc.
Ale teściowa wpada co jakiś czas, w sumie dość często (zależy jakie ma zmiany w pracy) do nas a bardziej do Kostka, pobawi się z nim, czasem wyjdzie na spacer, a czasem weźmie go do siebie na dół, ale nie jest z tym jakaś wybitnie nachalna całe szczęście 😆 Kostek uwielbia, bo ona mu całą uwagę poświęca przez ten czas jak są razem. Także nie narzekam 😅
Denerwują mnie czasem jej teksty, no ale to chyba normalka 😇 niestety jestem taka, że raczej jej nie zwrócę uwagi🙄
 
Apropo bycia w ciąży, to ja właśnie za bardzo nie lubię w niej być. Jeszcze jak nie było drugiego brzdąca to jeszcze, ale teraz mnie tak wkurza ta niemoc i ciążowe dolegliwości... Mam dość, a to jeszcze 2,5 miesiąca u mnie 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
 
Ojj będą wywoływać czy każą czekać jeszcze ?
Oby wkoncu ruszyło 😀
U nas wszystko dobrze, dajemy radę. Zuzia już coraz fajniejsza a Zosia jest cudowna siostra zaczepia ja, przynosi jej zabawki😊 a Zuzia od razu się do niej śmieje 🥰
 
reklama
Do góry