reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Poszłam dziś biegać pierwszy raz i zdecydowanie mam problemy z nietrzymaniem moczu 😅 pamiętam że któraś z Was o tym pisała. Cóż, trzeba będzie porządnie się wziąć za ćwiczenie mięśni Kegla.
 
Dziewczyny, z innej beczki.
Nie umiem wybrać kolczyków na ślub (tiaaaa, ale mam problemy ;))
Uwaga, włosy ciemne, pokręcone spięte luźno, góra sukienki, to koronkowa jakby bluzka, "zabudowana" dekolt tylko na plecach, długi rękaw.
Plisss doradźcie coś

P. S U nas (w sensie u synka) zaczęły się problemy skórne.
Czy znacie jakiś emolient, oprócz oilatum, nie za miliony monet?
 
My używamy emolium. Nie jest tanie ale wydajne. Używamy codziennie i jeszcze nie zużyliśmy nawet płynu do kąpieli a balsam to już chyba na rok wystarczy 😂
Nie mamy jakiegoś problemu ze skóra ale kupiłam je przy wyprawce, później zmieniłam zdanie i kupiłam naturalne z momme ale jednak używamy emolium bo dużo ładniejsza skóra jest po tym.


a co do smoka to dałam małej wieczorem żeby ja ogólnie przetrzymac bo była zmęczona spała może łącznie z godzinę przez caly dzień ale to takie chwilowe drzemki przy cycu. Wykapalam ja i dałam jej smoczek i w tym czasie ogarnialam po kąpaniu rzeczy na łóżku. To tak zassała go ze nie mogłam jej wyjąc do karmienia 😂
A tak jak chce jej dać żeby piąstki nie jadła to robi taka minę jakbym jej coś conajmniej gorzkiego włożyła 🙈 cwana bestia
 
My używamy emolium. Nie jest tanie ale wydajne. Używamy codziennie i jeszcze nie zużyliśmy nawet płynu do kąpieli a balsam to już chyba na rok wystarczy 😂
Nie mamy jakiegoś problemu ze skóra ale kupiłam je przy wyprawce, później zmieniłam zdanie i kupiłam naturalne z momme ale jednak używamy emolium bo dużo ładniejsza skóra jest po tym.


a co do smoka to dałam małej wieczorem żeby ja ogólnie przetrzymac bo była zmęczona spała może łącznie z godzinę przez caly dzień ale to takie chwilowe drzemki przy cycu. Wykapalam ja i dałam jej smoczek i w tym czasie ogarnialam po kąpaniu rzeczy na łóżku. To tak zassała go ze nie mogłam jej wyjąc do karmienia 😂
A tak jak chce jej dać żeby piąstki nie jadła to robi taka minę jakbym jej coś conajmniej gorzkiego włożyła 🙈 cwana bestia
No to wychodzi na to że coś tam trochę jednak ssie tego smoczka. Mój to nawet się zassać porządnie nie umie tylko go tak liże a ja ciągle podtrzymuję. Potem niby coś tam troszkę zassie i chyba czeka czy mleko wyleci 😂 jak widzi że nie leci to jest wnerw i płacz i już nie chce smoczka wcale. I tak przy każdej próbie było.
 
reklama
Do góry