reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

a jeszcze gin mi dziś pwoiedział że przyjmowanie witamin dla kobiet w ciązy moze potęgować mdłości, wiec jeśli potwornie męczą to mozna odstawić i brac sam kwas foliowy dla kobbiet w ciązy
 
reklama
a jeszcze gin mi dziś pwoiedział że przyjmowanie witamin dla kobiet w ciązy moze potęgować mdłości, wiec jeśli potwornie męczą to mozna odstawić i brac sam kwas foliowy dla kobbiet w ciązy
Tylko kwas foliowy biore ale 2 x dziennie, witamin nie biore zapytam 25 listopada o witaminki.
 
Suri gratki wiesci z wizyty :)

Co do witamin tez to slyszalam ze poteguja. Ja w ciazy ostatniej bralam osobno kwas foliowy, wit d, magnez, b6 i b12. Jednak mdlosci mimo to mialam i to praktycznie calutka ciaze. Tym razem lykam tylko kwas foliowy.
 
a jeszcze gin mi dziś pwoiedział że przyjmowanie witamin dla kobiet w ciązy moze potęgować mdłości, wiec jeśli potwornie męczą to mozna odstawić i brac sam kwas foliowy dla kobbiet w ciązy
Coś w tym jest, bo jak mam rano połknąć te witaminy to aż mnie w gardle ściska. Jakbym miała jakiś podświadomy odruch obronny ;)
Mam w domu sam kwas foliowy więc gdyby było krytycznie to najwyżej na chwilę odpuszcze suplementy.
 
Hej, ja od 4 mam pobudkę. Córa zaczęła gorączkować. No masakra jakaś. Od września non stop chorujemy. Już wczoraj było super, wieczorem zero kaszlu. Nie mam pojęcia skąd ta temperatura.
 
reklama
Pospalam dzis do 5:30. Wstalam i stwierdzilam ze te sledzie które mialam zjesc na kolacje zjem jednak na sniadanie[emoji23]. Taki mily początek dnia.
 
Do góry