reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Byłam...
Jajko urosło z 3 do 11 mm, ale w środku nie widać nic oprócz małej kropeczki.
Powiedział że jest możliwe że się tak ułożyło ale że jest tez możliwość że nie rośnie...
Kazał mi przyjść w czwartek.
Dał skierowanie do endo.

Endo ??? Co to ? A plamienie powiedział z jakiego powodu?
 
reklama
Znów liczę...
OM 30.09- cykl 35 dni.
Do zapłodnienie mogło dość w 21-23 dniu cyklu... Czyli 21-22- 23.10.
Do tego czasu byłby to 5+2+3+4...
Teraz by się lepiej zgadzało co?
Bardzo się martwię...
 
to nie możesz zaprowadzić na. późniejszą godzinę? my czasem i na wpół do 10 dochodzimy bo nam się nie chce spieszyć, śniadanie i tak je w domu. Moja jak jest zdrowa i zostałaby w domu to by dostała pierdolca a jak kurwicy.
Dzień dobry

My dzisiaj zaspalysmy i młoda nie poszła do przedszkola 🤦‍♀️ Marudzi już na maksa i żałuje tego zaspania

@Gusia 2106 będzie dobrze wszystko . Wyjdziesz daj znać od razu 🥰
 
Hej dziewczyny.
Ja mam juz swoją pore snu i lapie sie wszystkiego zeby tylko nie paść na siedząco. Mam nadzieje ze ta sennosc szybko przejdzie[emoji24]. Bo funcjonowanie przez 3 h dziennie to jakiś zart.



Sama bym z przyjemnością wzięła fotografa ale mój mąż , o bosze on jest tam zazdrosny że zaraz by miał w głowie historię że mam romans z tym fotografem bo przecież zobaczy moje piersi i nie wiadomo co jeszcze [emoji23][emoji23][emoji85][emoji85]
Szczerze tak zazdrosnego faceta jak mój mąż jeszcze nie spotkałam [emoji23][emoji23]

To niech idzie z Tobą[emoji16]
 
to nie możesz zaprowadzić na. późniejszą godzinę? my czasem i na wpół do 10 dochodzimy bo nam się nie chce spieszyć, śniadanie i tak je w domu. Moja jak jest zdrowa i zostałaby w domu to by dostała pierdolca a jak kurwicy.
Nie u nas można tylko do 8. Odbierać możemy od 14:15
Jakoś się przemęcze 😂😂🤦‍♀️
 
Znów liczę...
OM 30.09- cykl 35 dni.
Do zapłodnienie mogło dość w 21-23 dniu cyklu... Czyli 21-22- 23.10.
Do tego czasu byłby to 5+2+3+4...
Teraz by się lepiej zgadzało co?
Bardzo się martwię...
Niestety w tej matematyce nie pomogę. U mnie cykle jak w zegarku 28-29 dni a i tak z ostatniego badania (i tego kiedy się staraliśmy) wynika, że owulacja była 2 dni wcześniej.
Natomiast u mnie w 5+2 był tylko pęcherzyk z cieniem w środku (taki tylko zarys czegoś bliżej nieokreślonego). Na USG nie mam podanego wymiaru pęcherzyka, ale wg lekarki wszystko było ok.

Coś o tych plamieniach się dowiedziałaś?
 
Miałam ostatnią om 25.09 obecnie powinnam być w 10tc (9+5) - ale zaznaczam, że cykle miałam różne od 35-42 dni. Wg pomiarów jestem w 8tc (7+5). Nie wiesz kiedy mogło dojść do zapłodnienia ani owulacji o ile nie miałaś prowadzonego monitoringu. Może się okazać, że ten cykl trwał nawet i 50 dni i ciąża jest mega świeża i dlatego nic nie widać. Robiłaś betę ? Przyrasta ?
Znów liczę...
OM 30.09- cykl 35 dni.
Do zapłodnienie mogło dość w 21-23 dniu cyklu... Czyli 21-22- 23.10.
Do tego czasu byłby to 5+2+3+4...
Teraz by się lepiej zgadzało co?
Bardzo się martwię...
 
Gusia u mnie owu 26 pazdziernika raczej i mam z usg 6+4, przy cyklach 32-35dni, a OM 9.10. Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze.
 
Niestety w tej matematyce nie pomogę. U mnie cykle jak w zegarku 28-29 dni a i tak z ostatniego badania (i tego kiedy się staraliśmy) wynika, że owulacja była 2 dni wcześniej.
Natomiast u mnie w 5+2 był tylko pęcherzyk z cieniem w środku (taki tylko zarys czegoś bliżej nieokreślonego). Na USG nie mam podanego wymiaru pęcherzyka, ale wg lekarki wszystko było ok.

Coś o tych plamieniach się dowiedziałaś?
Sprawdzil kondoma i mówił żeby tym się nie martwić, bo nie są z krwią ani ciemno brązowe
 
reklama
Znów liczę...
OM 30.09- cykl 35 dni.
Do zapłodnienie mogło dość w 21-23 dniu cyklu... Czyli 21-22- 23.10.
Do tego czasu byłby to 5+2+3+4...
Teraz by się lepiej zgadzało co?
Bardzo się martwię...
U mnie do zapłodnienia doszło prawdopodobnie podobnie jak u Ciebie 21-22.10 z tym że ja mam cykle 29-30dni i om 7.10, aktualnie wychodzi mi 7+5.
Nie stresuj się, za 2 tygodnie na pewno zobaczysz już serduszko
 
Do góry