reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Oj mi kapusta kiszona tez wchodzi. Ale już ogórki kiszone mniej mimo, ze przed ciąża bardzo lubiłam. Ja za to na słodkie nie mam zachcianek oprócz Uwaga kokosanek w czekoladzie. :p Już zamówiłam u mamy na święta :p taki mój smak z dzieciństwa :p
Ja nawet nie wiedziałam że kapusta mi sprawi taką radość 😛 a ze słodkich rzeczy niewiele, do tej pory rożki z serem 😂 ale kokosanki dobrze mi brzmią, niewykluczone że jeszcze dzisiaj dokonam zakupu takowych 🙈
 
reklama
Hej dziewczyny. Nie ma szans zebym nadrobila[emoji23]. Za duzo piszecie.

Wyautowała mnie z forum notoryczna senność i zadyszka. Potrafie mieć zadyszke rozmawiając przez telefon[emoji2356].

Jak u was przygotowania do świąt? Bo ja jestem w rozsypce, nie mam nic oprócz planów[emoji1787].
 
Ja nawet nie wiedziałam że kapusta mi sprawi taką radość 😛 a ze słodkich rzeczy niewiele, do tej pory rożki z serem 😂 ale kokosanki dobrze mi brzmią, niewykluczone że jeszcze dzisiaj dokonam zakupu takowych 🙈
Oj takich to chyba nie kupisz. Wyglądają dokładnie tak jak na zdjęciu poniżej.
B3464D51-E983-48F8-AD58-DF9AD9E2000C.jpeg
 
My z mężem ugotowaliśmy mega gar pomidorowej, będzie na dwa dni. A teraz zajadamy eklerki [emoji7] Najwyżej wc znów będzie moim przyjacielem [emoji1787]
 
Przygotowania do świąt... Hmmm... Choinka jest, ale nieubrana :p uszka kupne w tym roku, ciasta zamówione w cukierni, część zakupów zrobiona, właśnie zabieram się za farsz na pierogi. Zdążymy! ;)

@Kasiaparasia - u mnie wszystko ok. Po prostu był taki czas, w którym stwierdziłam, że nie mam nic do napisania i jakoś się tak włączyłam na chwilę.

@Zabajona - to bardzo dobra wiadomość. Co to za sprzęt masz w domu? 😊

A jeśli mowa o słodyczach to u mnie jest bardzo różnie. Na ogół mnie do nich nie ciągnie, ale przychodzi dzień, w którym chętnie zjem sernik albo np. jeżyki ;)
Nie mam zachcianek w stylu ogórków czy kapusty...Ale moim nałogiem są teraz cytrusy! Mandarynki, pomarańcze (w postaci wyciśniętego soku z miąższem) i grejpfrut. Do tego często cytrynka do wody. Od razu jest mi lepiej jak coś takiego zjem.
 
Przygotowania do świąt... Hmmm... Choinka jest, ale nieubrana :p uszka kupne w tym roku, ciasta zamówione w cukierni, część zakupów zrobiona, właśnie zabieram się za farsz na pierogi. Zdążymy! ;)

@Kasiaparasia - u mnie wszystko ok. Po prostu był taki czas, w którym stwierdziłam, że nie mam nic do napisania i jakoś się tak włączyłam na chwilę.

@Zabajona - to bardzo dobra wiadomość. Co to za sprzęt masz w domu? 😊

A jeśli mowa o słodyczach to u mnie jest bardzo różnie. Na ogół mnie do nich nie ciągnie, ale przychodzi dzień, w którym chętnie zjem sernik albo np. jeżyki ;)
Nie mam zachcianek w stylu ogórków czy kapusty...Ale moim nałogiem są teraz cytrusy! Mandarynki, pomarańcze (w postaci wyciśniętego soku z miąższem) i grejpfrut. Do tego często cytrynka do wody. Od razu jest mi lepiej jak coś takiego zjem.
Myślę,że to urządzenie to detektor tętna płodu koszt na allegro od 100 zł
 
Zgadza sie detektor tetna tylko nie moglam sobie przypomniec nazwy [emoji23]

U mnie nie ma przygotowan. Ostatnio kiepsko znosze ciaze, duzo schudlam choc juz nie bardzo nawet bylo z czego i ciagle mnie zbiera na wymioty. Wiec swieta odpuszczam. Wigilia u mamy bedzie, przygotuje tylko uszka z pieczarkami zeby moje dzieci zjadly i upieke moze paszteciki z kapusta i jakies ciasto bo mama nie ma piekarnika. A reszta na spokojnie, nie pierwsze i nie ostatnie swieta, jeszcze sie w zyciu nastoje w kuchni przed wigilia tak jak we wczesniejszych latach :)
 
reklama
Do góry