reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
O widzisz zastanawiałam się czy są grzańce bez procentowe. Dobra wiadomość. Pewnie będę robiła urodziny w sylwestra 1go stycznia kończę 30 lat. Fajnie byłoby chociaż symbolicznie moczyć usta
Tez pierwszy raz dzisiaj widziałam. Od razu sobie kupiłam na święta, bo lubię grzańce na zimowe wieczory.
4CDB02ED-2535-4668-9A26-4BBBD83D882C.jpeg894B766E-3B0C-4C20-9066-35F76C2A9AF8.jpeg
 
A propos jedzenia...
co macie na obiad?
Ja miałam ogórkową, polędwiczki wieprzowe w sosie pieczarkowym i kluski śląskie. Zrobiłam tyle żeby jeszcze na jutro zostało [emoji23]
U mnie dzisiaj wigilia „sąsiedzka”. W zasadzie bardziej kolacja niż obiad. Będziemy w skromnym 6 osobowym gronie. I dania będą typowo wigilijne - śledź, barszczyk, pierogi, ryba po grecku, sałatka jarzynowa of kors! Aaa i znalazłam dzisiaj w sklepie na alkoholowym „grzańca bezalkoholowego” i cin cin tez zaczął robić wino musujące 0%. Trzeba jakoś się odnaleźć w towarzystwie :p
Oooo a w jakim sklepie? Ja muszę poszukać sobie na święta i sylwestra jakiegoś wina bez %
ja jakoś nie chodzę. do biedry. pomijając że nie mam po drodze. ale. nawet jeśli. Nie wiem jak jest w. innych miastach ale te. co byłam w Lbn to syf, bałagan, gorąco, jedna. kasa. czynna a kolejka w regały.... no wszystko wszędzie, bez ładu i składu, bez sensu, makaron przy kosmetykach itp
U mnie w mieście są 3 biedry ale w każdej taki syf że ja tak nie potrafię nic znaleźć [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Oooo a w jakim sklepie? Ja muszę poszukać sobie na święta i sylwestra jakiegoś wina bez %
dzisiaj akurat kupowałam w wielkim Carrefourze. Jeżeli chodzi o wina te zwykłe i musujące to akurat moja mama kupuje w zwykłym osiedlowym markecie w mniejszej miejscowości. Tylko tez są na stanowisku alkoholowym, więc najlepiej pytać, bo są słabo widoczne.
 
A grzanca gdzie dostałaś?
Dziewczyny od tygodnia nie moglam nic zjeść bo prawie każdy zapach jedzenia mi nie podchodził 😂 dramat był i nie uwierzycie że przypominałam sobie że któraś tu kilka razy pisała że zajada się kanapkami z pasztetem 😀 i tak mi się zachciało tego pasztet że od wczoraj nic innego nie jem tylko kanapki z pasztetem 🙈🤣🤣🙈 ale tak mi siadały że naprawdę 😂
 
Dziewczyny od tygodnia nie moglam nic zjeść bo prawie każdy zapach jedzenia mi nie podchodził 😂 dramat był i nie uwierzycie że przypominałam sobie że któraś tu kilka razy pisała że zajada się kanapkami z pasztetem 😀 i tak mi się zachciało tego pasztet że od wczoraj nic innego nie jem tylko kanapki z pasztetem 🙈🤣🤣🙈 ale tak mi siadały że naprawdę 😂


Daj sobie do tegonogorka kiszonego megaaaaa
 
reklama
Dziewczyny 🙈 ja dzisiaj jem tylko kanapki z łososiową i pomidorem. I kapustę kiszoną. Kupiłam na kapuśniak i połowę zjadłam. Na nic innego nie mam ochoty😅
Oj mi kapusta kiszona tez wchodzi. Ale już ogórki kiszone mniej mimo, ze przed ciąża bardzo lubiłam. Ja za to na słodkie nie mam zachcianek oprócz Uwaga kokosanek w czekoladzie. :p Już zamówiłam u mamy na święta :p taki mój smak z dzieciństwa :p
 
Do góry