reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Macie jakiś sposób na ogromne bóle glowy? Nie daje sobie z nimi rady. A apapu nie chce non stop brać. Jakies cwiczenia moze? Cokolwiek. Na uszach stane, zebym mgla funkcjonować.
Też z tym walczę, pomaga mi vick smaruje sobie górną cześć skroni , po lewej prawej, pomaga.
 
reklama
Na dziewczynkę [emoji3] ale tylko dlatego że prościej z imieniem i mam tonę różowych ciuszków [emoji3] dlatego czekam na nub bo wydaje mi się bardziej trafne. A Ty co byś chciała?:)
Chyba dwie córeczki 😊 Fajnie będzie jak będzie chociaż jedna córcia czyli parka 😍
Ja mam już synka 5 lat, więc wiadomo córeczkę by się chciało, ale mogą być i chłopcy oby zdrowi!
 
Umi a wody dużo pijesz ? Na sile nawet.
Coś tu dziewczyny pisały, że można olejkiem jakims smarować skronie, a może Amol spróbuj? I jakaś mega gruba czapę zakładaj
 
O ja 🥰❤ kuzynka 10 grudnia urodziła bliźnięta właśnie parkę,są piękne ale do siebie wcale nie podobni ona do mamy on do taty brunetka i blondyn 😁
Nasze są dwujajowe, więc też wcale nie muszą być do siebie podobne 😅 Kurcze super, że parka ❤️💙 Maluszki zdrowe? Donosiła do terminu? A jak kuzynka sobie radzi? Tego się troszkę boję 😊
 
Koleżanka chyba nie zrozumiała o jakim wyrostku mówimy 🤣🤭

Popłakałam się ze śmiechu, dopiero zczailam o jakim wyrostku mogła pomyśleć [emoji23]
@Kasiaparasia mowa o wyrostku płciowym :)
IMG_2906.JPG
 
reklama
Do góry