reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Moj mąż trochę zawiedziony, chciał przedłużyć ród 😂 A ja czuje, że doktor się nie mylił i będzie jednak druga dziewuszka
 
Ja sie czuje identycznie jak w ciazy z synami. W ciazy z corka ktora stracilam czulam sie calkiem inaczej i to byla tylko ta jedna ciaza :) natomiast nie mam tez zadnych preferencji wiec co jest to jest i wiekszego znaczenia to dla mnie nie ma :)
 
Ja sie czuje identycznie jak w ciazy z synami. W ciazy z corka ktora stracilam czulam sie calkiem inaczej i to byla tylko ta jedna ciaza :) natomiast nie mam tez zadnych preferencji wiec co jest to jest i wiekszego znaczenia to dla mnie nie ma :)
Bardzo współczuję straty, wiem co to znaczy.
A możesz porównać czym się różniły ciążę? Ja właśnie próbuję swoje porównać, ale tak nie do końca mi wychodzi 🤷‍♀️
 
Ja sie czuje identycznie jak w ciazy z synami. W ciazy z corka ktora stracilam czulam sie calkiem inaczej i to byla tylko ta jedna ciaza :) natomiast nie mam tez zadnych preferencji wiec co jest to jest i wiekszego znaczenia to dla mnie nie ma :)
Moje ciaze się róznią, a i tak mi sie wydaje ze chlopak będzie[emoji23]. Za to znajoma z synem czula sie wg niej jak na dziewczynke, a z dziewczynką miala dokladnie takie same objawy jak z synem i sie zdziwila, ze córka będzie.
 
Ból glowy zafundowal mi pobudke o 4. Syn zaczął sie tluc o 4:30 to zrype dostal i spac poszedl. O 5 jego budzik zaczął dzwonic. Myślalam ze sie zabije w biegu do telefonu[emoji58]. Ale juz mi sie nie chcialo go opitalać. Zrobie to za godzine jak z triumfem sciagne go do szkoly[emoji23].
 
Mi na mdłości pomaga zjedzenie czegoś, bo najgorzej czuję się z pustym żołądkiem. Nie polecam bananów na śniadanie. Są specjalne gumy Pregna Vomi na mdłości, mają imbirowy smak, ale mi tak średnio pomagały. Najlepiej robi mi taki suchy 2-dniowy chleb z masłem i szynką 🙈
Też mam te gumy, lekarz polecił mi już w pierwszej ciazy pregna plus niedawno w jednej aptece znalazłam właśnie w zestawie z gumami w super promocji :) w pracy żuje ale też średnio pomagają. Ok tak suchy chleb najlepszy mąż kupuje już po dwa ;) ale u mnie z żółtym serem albo pomidorem wędlina często mi nie podchodzi
 
Moje ciaze się róznią, a i tak mi sie wydaje ze chlopak będzie[emoji23]. Za to znajoma z synem czula sie wg niej jak na dziewczynke, a z dziewczynką miala dokladnie takie same objawy jak z synem i sie zdziwila, ze córka będzie.
Dziewczyny, mnie w ciąży z synem mdliło i wymiotowałam może z 3x... Z córeczką z kolei wymiotowałam okropnie do 12 tygodnia było ciężko. A teraz strasznie mnie mdli i wcześniej wymiotowałam kilka razy, ale od kilku dni spokój, trochę mdli i tyle, ale to ciąża bliźniacza to też może inaczej 🤷‍♀️ Dlatego też mam przeczucie, że to parka bądź chłopcy, bo wymiotowałam i mdli, ale nie tak strasznie jak z córką.. Jest tak pół na pół 😅 Trochę jak z synem i trochę jak z córką 🤦‍♀️ Mówią też, że każda ciąża jest inna, więc nie można się nastawiać. 😊
 
to mnie męczą okrutne piekące zgagi :) rano jest wszystko okej, i od 14-15 godziny pojawia się mega pieczenie w przełyku, które najmocniej daje znac koło 21- 22 :) spie z miską przy łózku- jakbym miała nie zdążyc, jednak odpukać jeszcze nie wymiotowałam ;P
 
reklama
Do góry