reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja w ciąży z córką miałam jeden dzień, kiedy wymiotowalam. Nie mogłam jeść ogórków kiszonych i chleba 🙄 A kefir był słodki 🤭 Teraz mam mega mdłości zakończone parokrotnie wizyta w toalecie i mega preferencje co do jedzenia, jem chleb z serkiem kanapkowym, byleby tylko kwaśne. Zupełnie inaczej znoszę tą ciążę...
 
reklama
Cześć dziewczyny
Ja dzis mam wizytę :) i do tego mnie rozłożyło bol głowy i gardła... Bylo to do przewidzenia bo syn chory( najpierw goraczkowal 2 dni a teraz doszedł mu kaszel) wirus jakiś straszliwy.. :(
 
Umi moze byc oczywiscie i tak [emoji23] wtedy zaskocza mnie na pprodowce poprostu.

Z corka nie mialam zadnych objawow oprucz wzmozonej egzemy na skorze i gigantycznych piersi. Czulam sie doskonale. Z chlopakami za kazdym razem zdycham z powodu mdlosci od okolo 6tc, chudne, mam okropne pryszcze i opryszczke wargowa co chwile. Poprostu nieporownywalnie gorzej znosze. Juz kiedys sie zastanawialam jak to mozliwe zeby to samo cialo kobiety reagowalo tak roznie na hormony te same w koncu.
 
Umi moze byc oczywiscie i tak [emoji23] wtedy zaskocza mnie na pprodowce poprostu.

Z corka nie mialam zadnych objawow oprucz wzmozonej egzemy na skorze i gigantycznych piersi. Czulam sie doskonale. Z chlopakami za kazdym razem zdycham z powodu mdlosci od okolo 6tc, chudne, mam okropne pryszcze i opryszczke wargowa co chwile. Poprostu nieporownywalnie gorzej znosze. Juz kiedys sie zastanawialam jak to mozliwe zeby to samo cialo kobiety reagowalo tak roznie na hormony te same w koncu.
taki nasz urok :) ja mam mega wysyp pryszczy na plecach , pamietam miałam tak za nastolatki :p ale to jest nie do wiary jak róznie organizmy reagują na ciąze :)
 
Emilka dokladnie. Ja nigdy nie bylam tak brzydka jak w ciazach [emoji23] nie poznaje sie w lustrze doslownie. Na szczescie ta ciaza jest ostatnia (11 juz wiec kilka lat jestem paskuda) i obiecalam sobie po niej wrocic do siebie :)
 
Ja z synem w I trymestrze cierpialam na sennośc, II trymestr to bole glowy, a III zgaga i skurcze lydek.

Za to teraz mam kombo. Sennośc, bole glowy, az kark cierpnie, mdlosci (na szczescie lekkie i po niektorych produktach), a jak jakims cudem dorwe kostke czekolady to zgaga chce mnie zabić, jak zjem cos pozniej niz o 19:30 to tez mnie zgaga dreczy. Ogolnie jestem slabsza, bardziej humorzasta i sama siebie wkurzam. Ale co innego ciaza w wieku 18 lat a co innwgo tuz przed 30stka.[emoji58]
 
Emilka dokladnie. Ja nigdy nie bylam tak brzydka jak w ciazach [emoji23] nie poznaje sie w lustrze doslownie. Na szczescie ta ciaza jest ostatnia (11 juz wiec kilka lat jestem paskuda) i obiecalam sobie po niej wrocic do siebie :)
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] o nie moge[emoji1787]. Ale ja teraz tez sie jakos pięknie nie czuje[emoji58].
 
Ja z synem w I trymestrze cierpialam na sennośc, II trymestr to bole glowy, a III zgaga i skurcze lydek.

Za to teraz mam kombo. Sennośc, bole glowy, az kark cierpnie, mdlosci (na szczescie lekkie i po niektorych produktach), a jak jakims cudem dorwe kostke czekolady to zgaga chce mnie zabić, jak zjem cos pozniej niz o 19:30 to tez mnie zgaga dreczy. Ogolnie jestem slabsza, bardziej humorzasta i sama siebie wkurzam. Ale co innego ciaza w wieku 18 lat a co innwgo tuz przed 30stka.[emoji58]
ja wczoraj opieprzyłam męża ze nie tak pokroil pieczarki :p jakby to miało jakieś znaczenie :D nigdy się tak nie zachowywałam, mąż był w szoku, a ja mialam na tyle samokontroli, że go po prostu przeprosiłam, bo aż mi się głupio zrobiło :p naprawde nigdy nie jestem czepialska, a tu takie jakieś rogi mi wyszły :p
 
Haha umi no taka prawda, ogr przy mnie to urodziwiec w tej sytuacji. I nie ma co udawac ze jest inaczej, zazdroszcze tym wszystkim ktorzy pieknieja w ciazy [emoji23] ja sie nie moge doczekac powrotu do normalnosci. Nie ulatwia zapewne tez fakt ze jak sie zle czuke to ani sil ani ochoty zeby zrobic przy sobie choc minimum wiec czlowiek chodzi bez najmniejszego make up'u, z niewyregulowanymi brwiami, tlustymi (bo sie przetluszczaja) ciagle wlosami, podkrazonymi oczami, dresach zeby bylo wygodnie, do tego chudosc, bladosc, pryszcze, opryszczka. Mozesz sobie wyobrazic...
 
reklama
Kasiunia kciuki za wizyte :) i wracaj do zdrowka.

Emilka ja niestety jestem czepialska, mam zaburzenia kompulsywno cos tam, juz od lat. Wszystko chcialabym kontrolowac i robic wedlug wlasnego schematu. Inaczej mam poczucie braku bezpieczenstwa. Troche jak dzien swira ale nie az do takiego stopnia :) wiec jak cos nie jest po mojemu to poprostu ma telepie i do meza sie czepiam bardzo czesto [emoji23]
 
Do góry