reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

@umi2 - a jak Twoja wizyta? Wszystko ok?
Tak wszystko w porządku[emoji4]. Nie dalo sie zrobic usg przesiewowego i mam miec za 2 tygodnie. Ale malenstwo ma 4,87 cm wierci się[emoji4], ma troche mało miejsca bo jest pod łozyskiem, ale ponoć jak mu przestanie byc komfortowo to wypełznie.
 
reklama
Ja wczoraj bylam na usg
Malenstwo bardzo uroslo ma juz 25mm i wychodzi 9t1d
Ale pojawil sie krwiak... nie jest jakis duzy ale jest.
A jutro mialam na swieta jechac z cala rodzina...do niemiec :(
W 1 ciazy tez mialam krwiaka ale byl duzy bo w 7tyg byl wiekszy od zarodka ...i lezalam plackiem 7tyg wstajac tylko do toalety
Teraz przy 3 dzieci i swietach to nie bedzie mozliwe :(
Jakie sa wasze doswiadczenia? Jesli chodzi o podroz ( chcialam jechac lux pociagiem eurocity w pozycji pollezacej) i bede polegiwac bardziej niz lezec calymi dniami...
 
Doświadczenia z krwiakiem nie mam... W zeszłym tygodniu jechałam do Danii autokarem 13 godzin. Jak tylko się zwolniło miejsce to leżałam na siedzeniach resztę drogi. Powiem tak, tragedii nie było . Odczułam to tylko przez ogólne zmęczenie organizmu, ale żadnych dolegliwości dodatkowych nie miałam.
A konsultowałaś się z lekarzem w sprawie podróży z krwiakiem ? Myślę , że on powinien być wyznacznikiem, a sytuacja z krwiakiem może nie zawsze jest taka sama.
Ja wczoraj bylam na usg
Malenstwo bardzo uroslo ma juz 25mm i wychodzi 9t1d
Ale pojawil sie krwiak... nie jest jakis duzy ale jest.
A jutro mialam na swieta jechac z cala rodzina...do niemiec :(
W 1 ciazy tez mialam krwiaka ale byl duzy bo w 7tyg byl wiekszy od zarodka ...i lezalam plackiem 7tyg wstajac tylko do toalety
Teraz przy 3 dzieci i swietach to nie bedzie mozliwe :(
Jakie sa wasze doswiadczenia? Jesli chodzi o podroz ( chcialam jechac lux pociagiem eurocity w pozycji pollezacej) i bede polegiwac bardziej niz lezec calymi dniami...
 
Tak wszystko w porządku[emoji4]. Nie dalo sie zrobic usg przesiewowego i mam miec za 2 tygodnie. Ale malenstwo ma 4,87 cm wierci się[emoji4], ma troche mało miejsca bo jest pod łozyskiem, ale ponoć jak mu przestanie byc komfortowo to wypełznie.
No to super, że wszystko ok :)
 
Ja wczoraj bylam na usg
Malenstwo bardzo uroslo ma juz 25mm i wychodzi 9t1d
Ale pojawil sie krwiak... nie jest jakis duzy ale jest.
A jutro mialam na swieta jechac z cala rodzina...do niemiec :(
W 1 ciazy tez mialam krwiaka ale byl duzy bo w 7tyg byl wiekszy od zarodka ...i lezalam plackiem 7tyg wstajac tylko do toalety
Teraz przy 3 dzieci i swietach to nie bedzie mozliwe :(
Jakie sa wasze doswiadczenia? Jesli chodzi o podroz ( chcialam jechac lux pociagiem eurocity w pozycji pollezacej) i bede polegiwac bardziej niz lezec calymi dniami...
A oprócz stwierdzenia, że jest krwiak, lekarz coś powiedział? Kazał leżeć czy tylko prowadzić oszczędny tryb? Myślę, że tu najistotniejsze jest to co powie ginekolog.
Możesz ewentualnie zadzwonić i poradzić się w sprawie podróży?
 
reklama
Do góry