reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dziewczyny, strasznie boli mnie ucho od wczorajszej nocy, myślę, że mnie przewiało jak jechałam na badania... Mogę z tym jechać na jakąś świąteczną opiekę, czy od razu szukać laryngologa? Na razie kupiłam fonix, ale nie pomaga :(
 
My też dziś po wizycie, test Pappa i usg potwierdziły że ryzyko wad jest żadne. Maluch ma 8cm i wiecie co, po wcześniejszych wróżbach na podstawie wyrostka płciowego (miała być druga córka) nasz Babęl zrobił nam noworoczna niespodziankę. Będzie syn [emoji173][emoji3059]
Gratulacje[emoji3] w takim razie też będę mieć nadzieję na taką niespodziankę. Ja byłam na wizycie 27.12 maluch miał 5.58 cm. To było 11+4, a z usg wychodziło 12+2. I po wyrostku lekarz bardziej wróżył chłopca. A nie ukrywam że po cichutku marzy mi się dziewczynka, bo syna już mam. Ale co ma być to będzie, ważne żeby było zdrowe.
 
Dziewczyny! Kurier mi dostarczył przed chwilą 🤗 i w domowym zaciszu słuchałam bicia serduszka dzieciątka 😍 polecam bardzo :)
 

Załączniki

  • 15777933522846180316808781315677.jpg
    15777933522846180316808781315677.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 81
Dziewczyny, strasznie boli mnie ucho od wczorajszej nocy, myślę, że mnie przewiało jak jechałam na badania... Mogę z tym jechać na jakąś świąteczną opiekę, czy od razu szukać laryngologa? Na razie kupiłam fonix, ale nie pomaga :(
Jesteś w ciąży i uważam że nie ma co ryzykować brania leków na własną rękę więc ja pojechałabym na Ip jeżeli nie uda Ci się dostać do laryngologa dzisiaj
 
reklama
Z allegro, w zestawie jest też żel do usg, osłonki lateksowe i gaziki do przemywania, koszt to 180 zł plus przesyłka. Troszkę się bałam że to za wcześnie bo dziś jest 12+6 ale usłyszałam od razu :)
Super tez myślę żeby to zamówić jestem w 11i 3 dni moze za tydzień bedzie slychac :)
 
Do góry