reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

To ja się zgłaszam :)

Dzień dobry! U mnie 14+0 i mam wrażenie że świat jest jakiś taki piękniejszy :)

Dzięki za info, popatrzę na te wózki i leżaczek.
Łóżeczko raczej będę wybierała pod kątem wyglądu. Jakieś proste, z szufladą.
To jak masz przeprowadzkę to rzeczywiście wszystko się pewnie rozjaśni już w nowym miejscu :)


A teraz z innej beczki - zbieram listę dziewczyn chętnych na dostęp do wątku prywatnego. Piszcie tu lub na priv.
Przyda się też ktoś, kto spędza dużo czasu w necie- wygląda na to, że nie mamy wśród lipcowych mam żadnej moderatorki [emoji2368]
 
reklama
Dzięki za info, popatrzę na te wózki i leżaczek.
Łóżeczko raczej będę wybierała pod kątem wyglądu. Jakieś proste, z szufladą.
To jak masz przeprowadzkę to rzeczywiście wszystko się pewnie rozjaśni już w nowym miejscu :)


A teraz z innej beczki - zbieram listę dziewczyn chętnych na dostęp do wątku prywatnego. Piszcie tu lub na priv.
Przyda się też ktoś, kto spędza dużo czasu w necie- wygląda na to, że nie mamy wśród lipcowych mam żadnej moderatorki 🤷‍♀️

Ja poprosze o dostep do watku prywatnego :)
 
Dzień dobry :)
U mnie dziś 14+1. Właśnie jestem na urlopie w górach, dziś już wracam do domu. Pobyt zaliczam do średnio udanych :/ zostało mi tylko jedzenie z możliwych atrakcji noi spacery ;)

Też poproszę o dostęp do wątku prywatnego.
 
reklama
Hej dziewczyny, w sylwestra miałam wizytę u lekarza. U mnie już końcówka 9tyg, termin na 31.07🥰 dzidziuś ma już 2.5cm i ruszał się na usg [emoji7] 20.01 prenatalne, mam nadzieje ze poznam płeć [emoji3]

Tez proszę o dostęp :)
 
Do góry