reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Z tego co czytałam to dopiero poniżej 110 jest powód do niepokoju. Więc moim zdaniem jest w normie. Tym bardziej, że lekarz nic nie cb powiedział. Myślę, że możesz być spokojna 😊
 
reklama
hej dziewczyny!
dawno mnie tu nie było. Praca praca praca. U nas stuknęło 16+4 i w niedziele idziemy na określenie płci. Co tam u wszystkich słychać? I jak Wam się rośnie?
 
w niedziele idziemy na określenie płci. Co tam u wszystkich słychać? I jak Wam się rośnie?
Moje dziecko nie chciało pokazać nam jeszcze czy jest chłopcem czy dziewczynką, następnym razem ale to już będę 18tc wiec myśle ze będzie widać bardziej :) u mnie rośnie się powolutku ale nie narzekam z tego powodu, pewnie kiedyś wystrzeli mi brzuch :)
 
W końcu mamy weekend! Ten tydzień jakoś okropnie mnie wymęczył w pracy, nie mogłam się doczekać aż w sobotę pośpię- a jak przychodzi co do czego to oczywiście budzę się o 8 pełna energii 😄
 
Hey dziewuszki jak tam mija sobota u mnie od wczoraj mega bol głowy wzięło mnie na zatoki chyba nos zapchany ciężko mi oddychać noc jak noc inhalacje średnio pomagają
Kupiłam wczoraj *spam* w saszetkach na przeziębienie ale hmm chyba trzeba więcej wypić aby coś poczuć macie jakieś rady
 
Do nosa najlepiej płukanie - irigasin czyni cuda. Polecam
Hey dziewuszki jak tam mija sobota u mnie od wczoraj mega bol głowy wzięło mnie na zatoki chyba nos zapchany ciężko mi oddychać noc jak noc inhalacje średnio pomagają
Kupiłam wczoraj *spam* w saszetkach na przeziębienie ale hmm chyba trzeba więcej wypić aby coś poczuć macie jakieś rady
 
reklama
Czy planujecie chodzić do szkoły rodzenia? Czy w ogóle się to przydaje, warto się zapisać? 🙂
Moja lekarka twierdzi, że przy pierwszej ciąży jednak warto chodzić. Myślałam żeby zamiast szkoły rodzenia po prostu umawiać się z położną, tak jak to przysługuje raz w tygodniu. Teraz się jednak zastanawiam czy nie pójść też na szkołę rodzenia.

A do nosa najłagodniejszy jest chyba roztwór soli morskiej. Nie ma tam żadnych substancji czynnych. Po prostu pomaga oczyścić nos i zahamować namnażanie bakterii.
 
Do góry