reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny, jak radzicie sobie ze zgaga, jesli takowa macie? Mnie od kilku dni meczy nie wazne co bym zjadla😳
Ja mam całą ciążę i już wymiekam. Wcześniej pomagało zimne mleko, potem renni, a teraz syrop Gavisvon. Choć jest już coraz gorzej, pali mnie okropnie i nie tylko wieczorem. W dzień też, w nocy czasem mnie budzi . Ale ja mam przepuklinę xolidka więc przez to mam aż tak bardzo intensywna ta zgagę.
 
reklama
Dziewczyny, jak radzicie sobie ze zgaga, jesli takowa macie? Mnie od kilku dni meczy nie wazne co bym zjadla😳
Ja tak mam od około 2 miesięcy. Jest po każdym nawet najmniejszym posiłku przez kilka dni, a później klika dni spokoju. Mi lekarz polecił alugastrin do picia. I baaardzo mi pomaga, wręcz czasami twierdzę, że ratuje mi życie 😂
Migdały na mnie nie działały, mleko przy mniejszej zgadze było nawet ok.
 
IMG_20200624_190704.jpg

Kochane Moje trzymajcie za mnie kciuki jutro! Na 8 mam się stawić w szpitalu i będę miała cc, nie wiem o której.
 
reklama
Do góry