reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ja też codziennie rano robię sobie nadzieję, że brzuszek niżej, ale to tylko złudna nadzieja hehe :D
No ja tez robiłam sobie taką nadzieję, ale nie jest niżej tylko szyjka się skróciła. Mloda szalała wczoraj niemiłosiernie. Brzuch dostałam bardziej rozluźniony no i ODPUKAC odpukać od 2 dni mnie tak pachwina nie nawala i chodzę jakbym w ciąży nie była, po schodach po dwa stopnie. Czuje juz ze coś tam.przy tej szyjce juz sie dzieje, ale rozwarcia nie ma. Jakby nie było jeszcze 3 tygodnie 😒
 
Ja nic nie czuję przy tej szyjce, nie czułam jak miałam rozwarcie, później jak mi się zmniejszyło, nic- Hania podziwiam, że jesteś w stanie stwierdzić 😁
No jest to nowe dla mnie uczucie, jak siedzę na krześle to najbardziej czuję. Mam wrażenie czasem czy za chwile wody mi nie odejdą bo mala się rozpiera właśnie pionowo. A to ze rozwarcia nie ma to nie moje widzimisię tylko u lekarza wczoraj byłam 😁
 
Moja juz w samochodzie i jeżdżę z nią także nie zrobię Ci fotki, ale co na pewno musisz mieć to
Kilka koszul najlepiej z rozcięciem do karmienia, stanik do karmienia, wkładki laktacyjne, wkładki higieniczne tzw podkłady poporodowe. Ja spakowałam jeszcze takie duże seni 90x60 aby czuć komfort w łóżku podczas spania lezenia. Majtki siateczkowe z niskim i wysokim stanem, kosmetyki typu do kąpieli dla mnie z korą dębu, odlalam.sobie w mniejsze butelki szampon i odżywkę do włosów, mokre chusteczki, ręcznik papierowy, ręcznik zwykly dużo i mały oraz taki typu ircha szybkoschnący. Żele antybakteryjne do rąk, woda termalna w sprayu, podobno podczas porodu fajnie orzezwia, laktator,pieluchy, kubek i sztućce, nakładki na sutki bo mi położna kazała mieć po oględzinach sutków. 1 smoczek w razie czego tez mam. Rozek wsadziłam bo nie wiem czy będzie na stanie w szpitalu, 1 kocyk lekki bambusowy, 3 pieluszki tetrowe, Dokumenty, klapki najlepiej x2 pod prysznic i do chodzenia, suchy prowiant jakieś ciacha i żelki Haribo. Nie pamiętam co tam jeszcze, warto prześledzić YouTube jak się dziewczyny pakują
Polecam wziąć więcej pieluszek tetrowych 😉😚
 
Ja jak rodziłam syna to wzięłam chyba z 7 pieluszek tetrowych i było za mało bo do samego owinięcia maluszka tuż po porodzie położna wzięła 4 szt. a jeszcze przy każdym ważeniu czy badaniu dziecka lekarz prosił o rozwinie i położenie na wadze bądź przewijaku a co dopiero do jedzenia jak się uleje więc trochę tego schodzi 🙂
 
reklama
Do góry