reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

No to wychodzi na to że coś tam trochę jednak ssie tego smoczka. Mój to nawet się zassać porządnie nie umie tylko go tak liże a ja ciągle podtrzymuję. Potem niby coś tam troszkę zassie i chyba czeka czy mleko wyleci 😂 jak widzi że nie leci to jest wnerw i płacz i już nie chce smoczka wcale. I tak przy każdej próbie było.

Oni nie chcą a matki im pakują🙈😂
 
reklama
Heyy dziewczyny nasz klociuszek jest po pierwszych zajęciach rehabilitacji niestety przez nasz szybki porod ma lekkie napięcie miesniowe barkow plecków i nóżek ale 2 miesiące ćwiczeń i wszystko wróci do normy jestem spokojniejsza bo trafiłam na super lekarzy i troszkę przez znajomości mozna to szybciotko wypracować
My dalej na cycuchach u nas tez piąstki poszły w ruch 😄 ale pilnuje bo ostatnio dorwał kciuka 🤨
Co do godzin karmienia i usypiania my średnio o kolo 20 juz śpimy i tak do 24 czasami do 1 a potem co 2h w dzien to samo aczkolwiek wszystko w tych samych godzinkach codziennie
A jak u was teraz z kupkami bo ja zauwazylam średnio co 2-3 dni musztarda i dużo mi pomogło aby mały nie mial problemów z brzuszkiem herbatka na laktacje i mleko bezlaktozy
 
A jak u was teraz z kupkami bo ja zauwazylam średnio co 2-3 dni musztarda i dużo mi pomogło aby mały nie mial problemów z brzuszkiem herbatka na laktacje i mleko bezlaktozy
Dobre wiadomości Limonka 🙂 oby szybciutko napięcie mięśniowe wróciło do normy 🙂

Odpowiadając na Twoje pytanie, u nas kupka teraz co 1-2 dni średnio, raczej musztarda i już trochę bardziej gęstsza.
O którem mleku bez laktozy chodzi? MM? Oprócz piersi dajesz butelkę? Czy chodziło o mleku które spożywasz? Jeśli tak, to kobieta w swoim mleku na stały % laktozy (i tłuszczu), i jego nie zwiększyć ani zmniejszyć 🙂 tak mi położna tłumaczyła. Więc nabiał można z laktozą, chyba że wolisz dla siebie bez
 
Dobre wiadomości Limonka 🙂 oby szybciutko napięcie mięśniowe wróciło do normy 🙂

Odpowiadając na Twoje pytanie, u nas kupka teraz co 1-2 dni średnio, raczej musztarda i już trochę bardziej gęstsza.
O którem mleku bez laktozy chodzi? MM? Oprócz piersi dajesz butelkę? Czy chodziło o mleku które spożywasz? Jeśli tak, to kobieta w swoim mleku na stały % laktozy (i tłuszczu), i jego nie zwiększyć ani zmniejszyć 🙂 tak mi położna tłumaczyła. Więc nabiał można z laktozą, chyba że wolisz dla siebie bez
Heyy tylko kp jesli butelka to tylko z moim mlekiem on nie widzi roznicy czy cycus czy butelka byle leci hehe
A jeśli chodzi o mleko bez laktozy to z racji tego że ja mam problem z trawieniem go dlatego sie na nie przerzuciłam ale tez widzialam poprawę w młodym
 
u nas wyszły znowu krostki, niesttey muszę zrezygnować zupełnie z nabiału :(
Nie wiem czy to chodzi o nabiał dziewczyny. Ja nie jem nabiału , nie pije mleka a syn ma wysypkę od tygodnia jak nie wiem co. Do tego przyplątało się zapalenie skóry (pieluszkowe) , dzisiaj wykapalismy go w roztworze z nadmanganianu potasu, już cuduje ze wszystkim.
 
Nie wiem czy to chodzi o nabiał dziewczyny. Ja nie jem nabiału , nie pije mleka a syn ma wysypkę od tygodnia jak nie wiem co. Do tego przyplątało się zapalenie skóry (pieluszkowe) , dzisiaj wykapalismy go w roztworze z nadmanganianu potasu, już cuduje ze wszystkim.

A w krochmalu próbowałaś wykapać ? Słyszałam ze dobry jest na zmiany skórne
 
reklama
Do góry