reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Nasz 11 tygodni, też jakiś czas ślinianki intensywniej pracują 😃
U nas pobudki nocne są ale ja ich nie odczuwam za bardzo bo tylko przestawiam z jednej do drugiej piersi małego w śpiku 😂 pobudkę mamy na przebranie pieluszki koło 2-3 zawsze
 
Kobietki czy 3 razy dziennie wodnista kupa wsiakajaca w pampersa to biegunka ? Mała na tak od tygodnia i nie wiem co robić lekarze nic nie mówią
 
Nasz 11 tygodni, też jakiś czas ślinianki intensywniej pracują 😃
U nas pobudki nocne są ale ja ich nie odczuwam za bardzo bo tylko przestawiam z jednej do drugiej piersi małego w śpiku 😂 pobudkę mamy na przebranie pieluszki koło 2-3 zawsze
Raz w nocy zmieniacie pieluszkę? Ja nie wiem jak to ograć z tymi pieluszkami bo Mikel jak się budzi i mu nie daję od razu jeść to tak wyje że mi go szkoda strasznie :( a jak go zacznę karmić to usypia i ja zresztą też więc potem już nie idzie zmienić tej pieluchy.
 
Raz w nocy zmieniacie pieluszkę? Ja nie wiem jak to ograć z tymi pieluszkami bo Mikel jak się budzi i mu nie daję od razu jeść to tak wyje że mi go szkoda strasznie :( a jak go zacznę karmić to usypia i ja zresztą też więc potem już nie idzie zmienić tej pieluchy.

ja zmieniam tylko raz Po tym dłuższym spaniu bo wtedy ma raczej więcej siku a później dopiero rano i już ma niewiele. Kupy nie robi w nocy
 
Raz w nocy zmieniacie pieluszkę? Ja nie wiem jak to ograć z tymi pieluszkami bo Mikel jak się budzi i mu nie daję od razu jeść to tak wyje że mi go szkoda strasznie :( a jak go zacznę karmić to usypia i ja zresztą też więc potem już nie idzie zmienić tej pieluchy.
Ja zawsze najpierw pieluche. Przy karmieniu usypia, wiec bym go potem musiala budzic i szybko bym tego zalowala😛
 
Ja znowu nadrabiam wpisy jakoś nie mam kiedy zajrzeć.....:( pozdrawiam my jutro kończymy 12tyg
 

Załączniki

  • 20200925_114349.jpg
    20200925_114349.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 85
  • 20200925_113413.jpg
    20200925_113413.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 82
Heyy dziewczyny my po szczepieniu waga na 11 tyg. 6300 i 63cm szczepionka 5w1 niby ok ale dzisiaj zauważyłam ze mlody nie obraca się jak go wołam albo stukam w biurko :-( :( nie wiem co się dzieje i zaczynam się martwić na rehabilitację chodzimy co 2 tyg ja z nim cwicze w domku jeszcze czy któraś z was miala taka sytuacje
 
Ostatnia edycja:
Heyy dziewczyny my po szczepieniu waga na 11 tyg. 6300 i 63cm szczepionka 5w1 niby ok ale dzisiaj zauważyłam ze mlody nie obraca się jak go wołam albo stukam w biurko :-( :( nie wiem co się dzieje i zaczynam się martwić na rehabilitację chodzimy co 2 tyg ja z nim cwicze w domku jeszcze czy któraś z was miala taka sytuacje
u nas po szczepionce 5w1 spokój, mała miała jedynie obniżoną temp, żadnych innych objawów nie zaobserwowałam
 
reklama
Heyy dziewczyny my po szczepieniu waga na 11 tyg. 6300 i 63cm szczepionka 5w1 niby ok ale dzisiaj zauważyłam ze mlody nie obraca się jak go wołam albo stukam w biurko :-( :( nie wiem co się dzieje i zaczynam się martwić na rehabilitację chodzimy co 2 tyg ja z nim cwicze w domku jeszcze czy któraś z was miala taka sytuacje
Zagadujesz w zasięgu jego wzroku? Zrób kilka testów, jestem pewna, że wszystko jest ok, może po szczepieniu był ciut osowiały i miał w nosie dźwięki ;)
A powiedzcie mi mamy chłopców, w kwestii siusiaka, nas na szkole rodzenia uczyli aby nie zdejmować napletka w kąpieli, więc tego nie robiliśmy ,ale np. wczoraj mój M. się uparł aby to zrobić, żeby dokładniej umyć, no i się okazało, że ma maleńką dziurkę i ta skóra nie schodzi, no i teraz się zastanawiam czy tego nie skonsultować???Czy to ok? Czy nie grozi mu zrośnięcie? Normalnie zgłupiałam.
 
Do góry