reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Heyy dziewczyny ee to mój mały terrorysta już wstawać chce 30ty 🙊🙊🙊
Je wszystko co by mu się nie dało a jak coś mu nie smakuje to pluje 🤦‍♀️
Rehabilitacja nadal co 2 tyg
Odnośnie krzyżowania nóżek to mój też tak robił ale mu przeszlo także obserwować
Teraz pełzanko weszło.w nawyk także kojec poszedł w ruch
Dziewczyny a jak z karmieniem piersia u was??
My w nocy się 2 razy mu się chce ale w ciągu dnia hmm różnie
I okresu jeszcze nie dostałam po porodzie nie wiem czy wszystko ok czy nie
 

Załączniki

  • 20210208_103700.jpg
    20210208_103700.jpg
    906,9 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Heyy dziewczyny ee to mój mały terrorysta już wstawać chce 30ty 🙊🙊🙊
Je wszystko co by mu się nie dało a jak coś mu nie smakuje to pluje 🤦‍♀️
Rehabilitacja nadal co 2 tyg
Odnośnie krzyżowania nóżek to mój też tak robił ale mu przeszlo także obserwować
Teraz pełzanko weszło.w nawyk także kojec poszedł w ruch
Dziewczyny a jak z karmieniem piersia u was??
My w nocy się 2 razy mu się chce ale w ciągu dnia hmm różnie
I okresu jeszcze nie dostałam po porodzie nie wiem czy wszystko ok czy nie
Ale on duży!!!! 😲😲😲 Z którego jest? Bardzo ładny chłopczyk 🙂

My się karmimy i w nocy i w dzień gdzieś co 3 godziny. To, że masz okresu jeszcze to normalne, nawet do dwóch lat może nie być okresu przy ciągłym karmieniu piersią.
 
Heyy dziewczyny ee to mój mały terrorysta już wstawać chce 30ty 🙊🙊🙊
Je wszystko co by mu się nie dało a jak coś mu nie smakuje to pluje 🤦‍♀️
Rehabilitacja nadal co 2 tyg
Odnośnie krzyżowania nóżek to mój też tak robił ale mu przeszlo także obserwować
Teraz pełzanko weszło.w nawyk także kojec poszedł w ruch
Dziewczyny a jak z karmieniem piersia u was??
My w nocy się 2 razy mu się chce ale w ciągu dnia hmm różnie
I okresu jeszcze nie dostałam po porodzie nie wiem czy wszystko ok czy nie
Śliczny synek 🙂

Okresu też nie dostałam i przy karmieniu piersią może go nie być w ogóle, tak mi lekarz mówiła. Ale tym się akurat nie przejmuje, bo bez okresu życie jest fajniejsze 😃😃

Co do karmienia, to w dzień średnio co 2-2,5 godziny chce jeść, w nocy różnie, czasami 4 razy, czasami 7 było, już dawno nie liczę 😁 ale nie ma „wiszenia” jak kiedyś. 2-3 minuty i śpimy. Nad ranem częściej je, ale trudno powiedzieć ile razy, bo na automacie daję pierś i śpię 😁
 
Ale on duży!!!! 😲😲😲 Z którego jest? Bardzo ładny chłopczyk 🙂

My się karmimy i w nocy i w dzień gdzieś co 3 godziny. To, że masz okresu jeszcze to normalne, nawet do dwóch lat może nie być okresu przy ciągłym karmieniu piersią.
My 14.lipiec teraz w niedzielę 7 miesiąc skończony według rehabilitantki bardzo przedz 2 tyg. Poszedl do przodu aaa noo bardzo duży hehe ale to już od urodzenia więc że będzie większy niż brat heheh
To co on robi w lozezku to czysty szatan heheh ale jest tak spokojny ze czasami mam wrażenie jakby nie był mój hahah
 
Śliczny synek 🙂

Okresu też nie dostałam i przy karmieniu piersią może go nie być w ogóle, tak mi lekarz mówiła. Ale tym się akurat nie przejmuje, bo bez okresu życie jest fajniejsze 😃😃

Co do karmienia, to w dzień średnio co 2-2,5 godziny chce jeść, w nocy różnie, czasami 4 razy, czasami 7 było, już dawno nie liczę 😁 ale nie ma „wiszenia” jak kiedyś. 2-3 minuty i śpimy. Nad ranem częściej je, ale trudno powiedzieć ile razy, bo na automacie daję pierś i śpię 😁

jakbym siebie słyszała 😂
A jak śpią wasze maluchy w dzień? Moja dzisiaj miła jedna jedyna drzemkę o 13. Oczywiście 30 min 🙈🤦🏻‍♀️
 
jakbym siebie słyszała 😂
A jak śpią wasze maluchy w dzień? Moja dzisiaj miła jedna jedyna drzemkę o 13. Oczywiście 30 min 🙈🤦🏻‍♀️
Mój to jakby był na dworze to by chyba spał cały dzień... Na dworze śpi jak zabity, w domu też tak właśnie pół godzinki i tyle. Ma 2-3 drzemki w ciągu dnia, ta na dworze około 1-1,5 godziny, zależy ile chce mi się i mogę chodzić, bo jak tylko wracamy do domu, to jest pobudka 😅

A gdzie śpią drzemki Wasze maluchy? Mój jak w domu to najlepiej na mnie zasypia i na piersi, jak go wtedy odłożę to przeważnie jest ryk 🙈 czasem mi zaśnie bujany w wózku ale to rzadko i na krótko, więc generalnie lekko nie jest, bo nie mogę raczej nic zrobić jak on śpi w ciągu dnia... W łóżeczku swoim w ciągu dnia nie chce zasnąć.
 
Mój to jakby był na dworze to by chyba spał cały dzień... Na dworze śpi jak zabity, w domu też tak właśnie pół godzinki i tyle. Ma 2-3 drzemki w ciągu dnia, ta na dworze około 1-1,5 godziny, zależy ile chce mi się i mogę chodzić, bo jak tylko wracamy do domu, to jest pobudka 😅

A gdzie śpią drzemki Wasze maluchy? Mój jak w domu to najlepiej na mnie zasypia i na piersi, jak go wtedy odłożę to przeważnie jest ryk 🙈 czasem mi zaśnie bujany w wózku ale to rzadko i na krótko, więc generalnie lekko nie jest, bo nie mogę raczej nic zrobić jak on śpi w ciągu dnia... W łóżeczku swoim w ciągu dnia nie chce zasnąć.

mi tez przeważnie zasypia przy piersi i karmie wtedy na leżąco ale jak się oddale to po spaniu. Wczoraj tak się oddalalam i się obudzila. Wzielam na ręce pobujalam zasnęła i położyłam do łóżeczka. Myślałam ze może dłużej pospi. A gdzie tam, 30 min. Mówię już ze przy niej to można piekarnik włączyć bo jest jak stoper milutnik🤣
 
A gdzie śpią drzemki Wasze maluchy? Mój jak w domu to najlepiej na mnie zasypia i na piersi, jak go wtedy odłożę to przeważnie jest ryk 🙈 czasem mi zaśnie bujany w wózku ale to rzadko i na krótko, więc generalnie lekko nie jest, bo nie mogę raczej nic zrobić jak on śpi w ciągu dnia... W łóżeczku swoim w ciągu dnia nie chce zasnąć.
U nas usypianie na drzemkę w nosidle lub na piersi, z nosidła odkładam Mirka do łóżeczka. Jak się obudzi z płaczem za jakiś czas, to jeszcze go pobujam na rękach i dalej dosypia. Bo inaczej będzie straszna maruda jak się nie wyśpi.
Jeżeli zasypia na piersi (ostatnio coraz rzadziej), wtedy w naszym łóżku zostaje spać.
Co do długości drzemek, to różnie mamy. Zwykle 1-2 krótkie (od 30 do 40 min), jedna dłuższa około 1,5 godziny. Niekiedy 2-2,5 godziny się zdarzało 😁
W wózku ostatnio bardzo bardzo rzadko śpi. Więc spacerówka tylko do spacerów 😁 No i bez marudzenia też się nie odbędzie, bo mama „katuje” wózkiem 😁
 
U nas usypianie na drzemkę w nosidle lub na piersi, z nosidła odkładam Mirka do łóżeczka. Jak się obudzi z płaczem za jakiś czas, to jeszcze go pobujam na rękach i dalej dosypia. Bo inaczej będzie straszna maruda jak się nie wyśpi.
Jeżeli zasypia na piersi (ostatnio coraz rzadziej), wtedy w naszym łóżku zostaje spać.
Co do długości drzemek, to różnie mamy. Zwykle 1-2 krótkie (od 30 do 40 min), jedna dłuższa około 1,5 godziny. Niekiedy 2-2,5 godziny się zdarzało 😁
W wózku ostatnio bardzo bardzo rzadko śpi. Więc spacerówka tylko do spacerów 😁 No i bez marudzenia też się nie odbędzie, bo mama „katuje” wózkiem 😁

zazdroszcze wam tych długich drzemek 🙈 ja nie wiem co to chociaz z godzina bez dziecka🙈 tylko jak była noworodkiem to może raz tyle spała na dworze, ale tez trzeba było co jakiś czas pobujać wózkiem jak się przebudziala
 
reklama
zazdroszcze wam tych długich drzemek 🙈 ja nie wiem co to chociaz z godzina bez dziecka🙈 tylko jak była noworodkiem to może raz tyle spała na dworze, ale tez trzeba było co jakiś czas pobujać wózkiem jak się przebudziala
Ale te długie drzemki są raczej przerywane (na chwile), na przykład po 40 minutach się budzi, daję pierś i jeszcze trochę śpi. Z sutkiem w buzi 😁
Albo bujam na rękach przez chwile.
Niestety nie mamy takiego snu w 1-2 godziny ciągiem w dzień.
Mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni
 
Do góry