reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Hejka dziewczyny 😁 jak tam i was i waszych pociech ??? 😁 matko ostatnio przypomniałam sobie o grupie ale zapomniałam hasła i kombinowałam. U nas mała ciagle choruje :( za to rozwija się w zaskakującym tępie 🥰 a jak u was ? Kazumi
Wygląda ślicznie 😍
A chodzi do żłobka? Przez to dzieci mogą częściej chorować 😕
 
Gratulacje! 👏👏👏👍🏻Kiedy zaczynacie przygodę ze żłobkiem?
Jak tam Kostek? Biega już? 😃
Pokażcie się 🤗
Ściskamy
Mamy umowę od 1 września :) mi powrót do pracy opóźni się trochę z uwagi na zwolnienie lekarskie, także będę mogła przejść adaptację 😅😊
Kostek wstaje,chodzi przy meblach, czasami ustoi chwilkę sam i tak się z tego cieszy a potem się rzuca na nas i chichra na maksa😅
Jedziemy jutro w podróż, odwiedzić moje rodzinne strony, mam nadzieję, ze damy radę 😅
A co u Was? Jak wakacje?
 
Co u nas?
Oprócz tego, że Miruś się niedawno rozchorował (co prawda tylko drugi raz za rok) i że za tydzień mamy operację pod narkozą (urologia), czego bardzo się boję, to wszystko w porządku 🙏
Mirek ćwiczy chód i codziennie pokonuje większy dystans, samodzielnie 🤩 za rączkę oczywiście też lubi chodzić 🤩 ale jak chce gdzieś szybciej dotrzeć, wtedy raczkowanie na maxa 😃😃😃
Za nami już mini impreza i sesją na roczek, pierwsze kąpanie w morzu 💪, 3 tygodni w żłobku, i niedługo też kończymy nasz semestr na basenie 😊
Muszę wrócić do pracy w połowie sierpnia…
Nie wiem, jak ten rok zleciał! Szok 😃

Pozdrawiamy Was cieplutko 🤗
Odzywajcie się!
 

Załączniki

  • F67B0271-B86A-44BC-A38F-072DC825D1B7.jpeg
    F67B0271-B86A-44BC-A38F-072DC825D1B7.jpeg
    131,1 KB · Wyświetleń: 106
  • B4D47D45-0B57-4E1E-9F10-471D2FAACEE2.jpeg
    B4D47D45-0B57-4E1E-9F10-471D2FAACEE2.jpeg
    81,9 KB · Wyświetleń: 106
Dziewczyny, brakuje mi już pomysłów czym to karmić moje dziewcze…
Wprawdzie je wszystko i nie narzekam na jej apetyt, ale mam wrażenie, że ciągle jemy to samo. Na śniadania/ kolacje robię jajecznicę, czasem kaszkę, jakiś serek wiejski albo skyr z owocami. Na obiad to co dla nas: pierogi, różne zupy, ziemniaczki z kurczakiem, czasami pancakes’y, spagetti z sosem. Co tam jeszcze u Was się sprawdza?
 
Dziewczyny, brakuje mi już pomysłów czym to karmić moje dziewcze…
Wprawdzie je wszystko i nie narzekam na jej apetyt, ale mam wrażenie, że ciągle jemy to samo. Na śniadania/ kolacje robię jajecznicę, czasem kaszkę, jakiś serek wiejski albo skyr z owocami. Na obiad to co dla nas: pierogi, różne zupy, ziemniaczki z kurczakiem, czasami pancakes’y, spagetti z sosem. Co tam jeszcze u Was się sprawdza?
Dokładnie to samo u nas, dostałam ostatnio od koleżanki kilkanaście przepisów, mogę sie podzielić, podaj maila to wyślę :)
 
reklama
ale tu cisza, chyba każda zaganiana za swoim szkrabem :)
U nas nic nowego, ciężkie ząbkowanie, małej wczoraj wyszedł dopiero 5 ząbek i uwaga, wstaję w nocy na karmienie nawet 6-7 razy, ledwo zipię, jak mała miała pół roku to chodziłam wyspana, więc przewrotne te koleje losu :) mamy stwierdzoną silną alergię na jajka, z mleczną walczymy i widac światło w tunelu na szczęście, moze się uwolnię po dwóch latach z diet :) Natka jeszcze nie mówi, ale nadaje po swojemu aż strach co to będzie jak się naprawdę nauczy :) ja żeby nie zwariować od siedzenia w domu (wzięłam wychowawczy do września przyszłego roku) zaczynam się uczyć gry na gitarze, opowiedzcie co u was!
 
Do góry