reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Witam,nie wiem czy to dobra sekcja,zastanawiamy sie z żona nad wyborem prywatnej kliniki w Londynie,jaką polecacie?byłbym bardzo wdzięczny,pozdrawiam
 
Lipcowe mamy 2021, mam do Was pytanie. Czy, któraś z Was spotkała się w usg polowkowym lub III trymestru z wynikiem w którym wpisano: STRUKTURY UTRUDNIONE W OCENIE? U mnie lekarz wpisał profil… nie wyjaśnił do końca czy profil mu się nie podoba, czy dziecko nie współpracowało tak jakby sobie tego życzył. Miałyście podobne doświadczenia?
 
Lipcowe mamy 2021, mam do Was pytanie. Czy, któraś z Was spotkała się w usg polowkowym lub III trymestru z wynikiem w którym wpisano: STRUKTURY UTRUDNIONE W OCENIE? U mnie lekarz wpisał profil… nie wyjaśnił do końca czy profil mu się nie podoba, czy dziecko nie współpracowało tak jakby sobie tego życzył. Miałyście podobne doświadczenia?
Ja miałam tak na połówkowych ;) U mnie dziecko nie współpracowało, teraz bede miała usg III trymestru więc zobaczymy.
 
reklama
Do góry