reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja miałam podobna sytuacje z bakteriami. Badanie ogólne wykazało bakterie bez objawów. Dostałam saszetkę z antybiotykiem i zlecenie na posiew, ktory nie wykazał żadnych bakterii... wiec czasami te ogólne badanie moczu może być mylące.
Mój lekarz tez odradzał żurawinę, wiec najlepiej skonsultujcie to.
 
reklama
Tak późno? Ja mam nadzieję na prenatalnych może coś
Wiesz w ciąży byłam 8 lat,6 lat i 4 lata temu więc może aparaty teraz są lepsze i więcej widać, poza tym byli chłopcy a ich podobno trudniej zidentyfikować ;) siostra miała dziewczynkę to w 14tc wiedziała już, szwagierka też córkę widziała wcześniej ;) chłopaki jakieś takie mniej dostępne ;)
 
Wiesz w ciąży byłam 8 lat,6 lat i 4 lata temu więc może aparaty teraz są lepsze i więcej widać, poza tym byli chłopcy a ich podobno trudniej zidentyfikować ;) siostra miała dziewczynkę to w 14tc wiedziała już, szwagierka też córkę widziała wcześniej ;) chłopaki jakieś takie mniej dostępne ;)
No ja nie pamiętam kiedy moje poprzednie ale chyba gdzieś w 16tc i dziewczyny ale to było 13 lat temu 😂
 
reklama
Do góry