reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ja miałam podobna sytuacje z bakteriami. Badanie ogólne wykazało bakterie bez objawów. Dostałam saszetkę z antybiotykiem i zlecenie na posiew, ktory nie wykazał żadnych bakterii... wiec czasami te ogólne badanie moczu może być mylące.
Mój lekarz tez odradzał żurawinę, wiec najlepiej skonsultujcie to.
Może akurat mój wynik był mylny okaże się po wyniku posiewu :)
I masz rację z żurawiną jednak się wstrzymam faktycznie najpierw zapytam lekarza na wizycie.
Jak dowiedziałam się, że mam krwiaka to też czytałam w internecie, że rutinoscorbin działa na wchłanianie żeby brać no i zapytałam lekarza,a on na to że w pierwszym trymestrze jest niewskazany. Więc lepiej najpierw skonsultuje.
 
Po 18 napiszę

Ja zawsze wchodze pod prysznic podmywam się i łapię środkowy mocz
Ja też zawsze tak robię ale z racji tego , że od razu jak wstałam chciało mi się siusiu a ja rzadko siusiam to nie podmyłam się i zrobiłam bo za pół godziny miałam oddać do przychodni...
To był błąd no musiałam przez to powtarzać. Ale dlatego o tym piszę by uświadomić dziewczyny, że nawet takie szybkie podmycie się nie wystarcza i mogą pojawić się w moczu bakterie które są spowodowane śluzem ciążowym a nie koniecznie jakaś chorobą [emoji846]
 
Ja też zawsze tak robię ale z racji tego , że od razu jak wstałam chciało mi się siusiu a ja rzadko siusiam to nie podmyłam się i zrobiłam bo za pół godziny miałam oddać do przychodni...
To był błąd no musiałam przez to powtarzać. Ale dlatego o tym piszę by uświadomić dziewczyny, że nawet takie szybkie podmycie się nie wystarcza i mogą pojawić się w moczu bakterie które są spowodowane śluzem ciążowym a nie koniecznie jakaś chorobą [emoji846]
Kurcze chciałabym żeby to było jednak z tego niedokładnego podmycia tylko ja wgl nie mam śluzu ciążowego... przerażają mnie jeszcze dodatkowe tabletki teraz mam ich i tak pod dostatkiem [emoji16]
 
reklama
Do góry