reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
A jak nastroje dziewczyny ? Bo mnie to słoneczko jakoś energii od rana dodaje :) sprzątam, gotuję, tańczę, śpiewam :D i po 17 jestem już gotowa do spania haha :D wtedy dzieci się budzą na całego i już po matce jest :)
 
A jak nastroje dziewczyny ? Bo mnie to słoneczko jakoś energii od rana dodaje :) sprzątam, gotuję, tańczę, śpiewam :D i po 17 jestem już gotowa do spania haha :D wtedy dzieci się budzą na całego i już po matce jest :)
Hej, ja rano jestem nieprzytomna bo moje w nocy daje popalić, ale jakoś od 12 to mogę nawet 10km przejść i się świetnie czuje. Ostatnio taki spacer zrobiłam z aparatem w niedzielę, teściowa to chce bym tylko leżała do góry brzuchem 8 pachniała a ja nie mogę, no, nie usiedzę w domu całego dnia, a teraz to już w ogóle
 
A jak nastroje dziewczyny ? Bo mnie to słoneczko jakoś energii od rana dodaje :) sprzątam, gotuję, tańczę, śpiewam :D i po 17 jestem już gotowa do spania haha :D wtedy dzieci się budzą na całego i już po matce jest :)
Nastrój dobry , cieszę się ze coraz bliżej wiosna i robi się ciepło , to jakoś przyjemniej jest i humor lepszy :) i wyjść chcę się bardziej na dwór na świeże powietrze , nie mogę się doczekać aż będę mogła sobie usiądź w ogrodzie na ławce
 
A jak nastroje dziewczyny ? Bo mnie to słoneczko jakoś energii od rana dodaje :) sprzątam, gotuję, tańczę, śpiewam :D i po 17 jestem już gotowa do spania haha :D wtedy dzieci się budzą na całego i już po matce jest :)
Pogoda piękna, zachęca do spacerowania 😊 Tak jak @Holle cieszę się, że wiosna tuż tuż... Czytanie książki w ogrodzie i gładzenie brzusia 😁 nie mogę się doczekać. Jak na razie poranne spacerki po bułeczki, rześkie powietrze... To też ma swój urok 😁 A już jutro spotkanie z moim małym K ❤️
 
U mnie również wiosna się powoli udziela , wreszcie chce się chodzić na spacery . W poniedziałek jedziemy na zakupy Może kupimy łóżeczko i jakieś drobiazgi , pierwsza zabawka już z nami 🤗 A jak tam u was już zaopatrujecie się w wyprawkę 🤰?
 
I u mnie nastrój bardzo optymistyczny i radosny :).
@Kasia3107 fajnie, że poruszyłaś temat łóżeczka i wyprawki, bo ja mam zagwostke.. Chciałabym aby łóżeczko było i dostawne i długie na te 120cm. Orientujecie się gdzie takie dostanę i żeby było porządne? Z tego co się zorientowałam większość dostawnych ma ok 90 cm dl i wystarcza na ok 8 mscy..
 
Pogoda piękna, zachęca do spacerowania 😊 Tak jak @Holle cieszę się, że wiosna tuż tuż... Czytanie książki w ogrodzie i gładzenie brzusia 😁 nie mogę się doczekać. Jak na razie poranne spacerki po bułeczki, rześkie powietrze... To też ma swój urok 😁 A już jutro spotkanie z moim małym K ❤️
ja po wizycie 4 marca , zacznę kupować drobne rzeczy do wyprawki ale bez szaleństw na początku bo trochę jeszcze czasu zostało do porodu , większe rzeczy jak wózek i łóżeczko planuje kupić w maju
 
U mnie również wiosna się powoli udziela , wreszcie chce się chodzić na spacery . W poniedziałek jedziemy na zakupy Może kupimy łóżeczko i jakieś drobiazgi , pierwsza zabawka już z nami 🤗 A jak tam u was już zaopatrujecie się w wyprawkę 🤰?
Ja to zaszalałam przy moich bliźniakach... Jestem w połowie ciąży a mam już praktycznie wszystko :D laktator, podgrzewacz, parę ciuszków muszę dokupić. No i oczywiście pieluchy i chusteczki. Ale boję się, że maluchy wyjdą dużo wcześniej niż trzeba.. Męża wolałam nie obciążać tymi tematami zbytnio też. Nie wyobrażam sobie, że ja leżę w szpitalu z wcześniakami, a on z starszą córką i jeszcze musi ogarnąć dom, pracę i szybko wyprawkę. Tak więc u nas już zawitały łóżeczka, wózek podwójny, kosmetyki, ubranka i co tylko :)
 
reklama
I u mnie nastrój bardzo optymistyczny i radosny :).
@Kasia3107 fajnie, że poruszyłaś temat łóżeczka i wyprawki, bo ja mam zagwostke.. Chciałabym aby łóżeczko było i dostawne i długie na te 120cm. Orientujecie się gdzie takie dostanę i żeby było porządne? Z tego co się zorientowałam większość dostawnych ma ok 90 cm dl i wystarcza na ok 8 mscy..
Osobiście nie widziałam nigdy długich dostawnych łóżeczek :(
 
Do góry