reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Hej będzie dobrze zobaczysz [emoji846]
A który to już tc?
Ja to cały czas albo zimno albo gorąco, niewygodnie na lewym boku , na prawym...na plecach. [emoji23]
Jeśli się nie mylę to 22 tc, jutro się dokładniej dowiem, cały czas się mylę.
Ostatnio zakupiliśmy taka poduszkę ciążowa w kształcie 7 i powiem ze mi bardzo pomaga, plecy przestały mnie boleć.
Więc jak najbardziej polecam, może ciut niewygodna pod głowę ale daje rade
 
reklama
Jeśli się nie mylę to 22 tc, jutro się dokładniej dowiem, cały czas się mylę.
Ostatnio zakupiliśmy taka poduszkę ciążowa w kształcie 7 i powiem ze mi bardzo pomaga, plecy przestały mnie boleć.
Więc jak najbardziej polecam, może ciut niewygodna pod głowę ale daje rade
Też mam ten problem, że się zawsze mylę. Pojechał na połówkowe myśląc, że jestem juz w połowie 20tc, a doktor mi mówi, ze 19+5. Waga K 351g 😁

U mnie brzuch twardnieje zawsze rano, lub przed kolacją 😶
@Matylda126 witamy 😊 również mam termin na 17 lipca i u mnie też już +7 kilogramów 😉
 
Byłam dzisiaj na usg, wszystko w porządku, ma już 480g, oczywiście mała ruchliwa i zdjęcia nie mógł zrobić, jak zwykle 😅mimo że zjadłam coś słodkiego przed wizytą. Poszła we mnie najwyraźniej, ja też byłam taka ruchliwa i mamę już w III tr skopałam równo. Więc to chyba rodzinne
 
Jeśli się nie mylę to 22 tc, jutro się dokładniej dowiem, cały czas się mylę.
Ostatnio zakupiliśmy taka poduszkę ciążowa w kształcie 7 i powiem ze mi bardzo pomaga, plecy przestały mnie boleć.
Więc jak najbardziej polecam, może ciut niewygodna pod głowę ale daje rade
Ja też mam poduszkę tą C.
Ale ja to wiercipięta jestem [emoji23]
 
Ja też mam poduszkę tą C.
Ale ja to wiercipięta jestem [emoji23]
Mój mąż 2 lata temu kupił mi taką poduszkę choć w pierwszej ciąży jestem dopiero teraz. Po prostu lubiłam zarzucić na niego nogę i się wtulić, ale problem był tego typu, że on jest mega gorący i długo tak nie wytrzymałam 😂 ta poduszka to zbawienie. Na żadną inną bym nie zamieniła. W ciąży również rewelacyjnie się sprawdza 😍
@Rybcia99 super, że z maleństwem wszystko w porządku 😊
 
Też mam ten problem, że się zawsze mylę. Pojechał na połówkowe myśląc, że jestem juz w połowie 20tc, a doktor mi mówi, ze 19+5. Waga K 351g 😁

U mnie brzuch twardnieje zawsze rano, lub przed kolacją 😶
@Matylda126 witamy 😊 również mam termin na 17 lipca i u mnie też już +7 kilogramów 😉
Ooo to odliczamy razem! :)
Byłam dzisiaj na usg, wszystko w porządku, ma już 480g, oczywiście mała ruchliwa i zdjęcia nie mógł zrobić, jak zwykle 😅mimo że zjadłam coś słodkiego przed wizytą. Poszła we mnie najwyraźniej, ja też byłam taka ruchliwa i mamę już w III tr skopałam równo. Więc to chyba rodzinne
A to nie jest tak, że właśnie jak się zje słodkie na 30 min przed to dziecko jest ruchliwe? Mój syn jest i tak ruchliwy więc chyba podaruje sobie to słodkie przed połówkowym 😁😁😁
 
Ooo to odliczamy razem! :)

A to nie jest tak, że właśnie jak się zje słodkie na 30 min przed to dziecko jest ruchliwe? Mój syn jest i tak ruchliwy więc chyba podaruje sobie to słodkie przed połówkowym 😁😁😁
dokładnie tak jest. Mój również na pierwszym USG był ruchliwy, więc juz przed połówkowym nic słodkiego nie jadłam. Okazało się, że dzidziuś tak się ułożył niekorzystnie i nie chciał się ruszyć 😂 może zjedz tylko troszeczkę. Jakiś cukierek... Na wszelki wypadek 😁
 
reklama
Ooo to odliczamy razem! :)

A to nie jest tak, że właśnie jak się zje słodkie na 30 min przed to dziecko jest ruchliwe? Mój syn jest i tak ruchliwy więc chyba podaruje sobie to słodkie przed połówkowym 😁😁😁
Mi ginekolog mówił inaczej, żebym zjadla przed wizytą. Nawet jeśli to i tak nie pomogło. Najwyraźniej nie chce by jej zdjacia robiono 😂
 
Do góry