reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ja po wizycie :-) Mała wazy 1723 gram, wszystko w porządku ale jak zwykle nie chciała współpracować z jakimś zdjęciem buźki 🙈 co za uparciuch...
Ale w końcu wzięłam od dziś zwolnienie lekarskie 😆
 
Dziewczyny, możecie dać linki do stron z koszulami do porodu i do karmienia, z których kupowałyście? Będę wdzięczna :)
 
I jeszcze biustonosze.. Kupiłyście już? Jeśli tak to możecie polecić jakieś wygodne? Czy kupicie bliżej porodu?
 
Mama ginekolog ma super koszule. Biustonosze mam z hm i z royce lingerie ale nosze je cała ciąże bo od początku przestałam się mieścić w swoje staniki. W hm już nie ma tych co ja kupiłam bo chciałam jeszcze dokupić.
 
Koszule do porodu kupiłam na vinted za grosze, staniki w Lidlu jak była promocja i były po 19.99 zł. Dziewczyny powiedzcie proszę jakie i ile podkładów, podpasek, majtek poporodowych i podkładów na łóżko zabrać do szpitala?
 
@Eveline.eve , w moim szpitalu podkłady wymieniają na życzenie, a majtek nie polecają. Nie wiem czy komfort jest większy, ale ja się przyzwyczaiłam, a krocze faktycznie fajnie się goi. Podpaski również zapewnia szpital.
Oczywiście, dla wlasnego komfortu można zaopatrzyć się we własne środki higieny i być zupełnie niezależną od nikogo, zwłaszcza gdy się rodzi po raz pierwszy i nie zna zwyczajów szpitala.
Podkłady paczka na pewno, bo w pierwszej dobie prawdopodobnie będziesz potrzebowała więcej niż 1.
Podpaski - ja zmieniałam dość często, w pierwszej dobie poszła cała duża paczka, potem trochę mniej, ale to zależy też od intensywności krwawienia i przede wszystkim ile dni spędzisz w szpitalu, a tego nie da się określić wcześniej.
A w razie czego zawsze ktoś może podwieźć, także nie martw się na zapas.
 
Ja biorę jedną paczkę podkładów (10 sztuk), 3 opakowania podpasek po 10 sztuk i dwie paczki majtek siateczkowych (po 2 sztuki w opakowaniu). Zastanawiam się tylko czy jedna paczka pampersów, gdzie są 23 sztuki wystarczy :D
 
reklama
Pakując wszystko co jest na liście do szpitala wyszła cała walizka 🤷‍♀️ jeszcze dyskutujemy z mężem czy lepiej kupić podgrzewacz butelek czy może czajnik z utrzymaniem temperatury 🤔
 
Do góry